V Chrudimi se konala soutěž Chrudimský pohár. V kategorii 7 – 8 let vyhrála Julie Vrchotová, druhá byla Bára Dvořáková . V kategorii 9 – 10 brala zlato Kristýnka Mandousová, v kategorii 11 – 13 let vyhrála Erika Fenclová a bronz patřil Simoně Sluťákové v kategorii nad 17 let. V soutěži jednotlivců komerční aerobik 11 – 13 let vyhrála Anetka Sluťáková. V kategorii sportovní aerobik byla Julinka Vrchotová druhá, Erika Fenclová vyhrála a Nela Dobiášová brala stříbro.

V Mladé Boleslavi se zúčastnily soutěže II, VT ve sportovním aerobiku Anička Vitoušová a Barbora Hrodková. Anička byla na 9.místě.

Poděbradské zumbistky se zúčastnily finále soutěže Žij pohybem v Kongresovém centru v Praze. „Tentokrát bojovaly nejen o zlaté medaile, ale také o ligový pohár pro vítěze. V celé soutěžní sezoně ani jednou nezaváhaly, a tak ani zde nebylo pochyb o jejich prvenství. Opět přivezly zlaté medaile i zlatý pohár," uvedla trenérka oddílu Monika Sobotková.

Mini Chicas se tak staly naší nejúspěšnější soutěžní skladbou a děvčata si své vítězství náležitě užila.

Na této soutěži také startoval poprvé náš premiérový fitness tým Fierce Five. Svoji premiéru děvčata zvládla velmi dobře. Z devíti týmů přivezly 4. místo.

V Olomouci Poděbrady reprezentovala Kristýnka Mandousová v soutěži Miss Aerobik. Kristýnka postoupila do úzkého finále, titul jí ale unikl o vlásek.

V Kutné Hoře se konal Letní party aerobik. „Náš klub v této soutěži v konkurenci 35 klubů z celé republiky v TOP TEN přivezl stříbrný pohár," měla radost trenérka.

V masteru nejlepší umístění ve skupinách A: v kategorii 4 – 5 let na 1. místě Jan Bedrna, na 2. místě Laura Gramanová. V kategorii 7 – 8 let na 1. místě Julie Vrchotová, v kategorii 9 – 10 let na 2. místě Kristýnka Mandousová, v kategorii nad 17 let na 2. místě Simona Sluťáková. V soutěži solistek na 1. místě Anetka Sluťáková se svoji Veselou námořnicí v kategorii komerční aerobik. V kategorii sportovní aerobik 8 – 10 let na 3. místě Julinka Vrchotová, v kategorii 11 – 13 let na 1. místě Anna Vitoušová, na 3. místě Barbora Hrodková, v kategorii 14 – 16 let na 2. místě Betty Kárová.

„Děkujeme závodnicím, rodičům a trenérkám za krásné sportovní zážitky. Věříme, že naše práce přinese dětem do života nejen bojovnost a touhu po vítězství, ale také smysl pro fair play a spolupráci v kolektivu," dodala Sobotková.