V prvním utkání turnaje narazily poděbradské házenkářky na tým, se kterým v této sezoně prohrály pouze jednou a to na jeho hřišti a který se prezentuje velice rychlou házenou a aktivní obranou, tedy družstvo Házená Mělník. Utkání mělo velice vyrovnaný průběh, když oba soupeři se střídali ve vedení a stav v poločase byl vyrovnaný 15:15. Druhý poločas se ve stejném duchu nesl až do jeho 13. minuty, když poděbradské hráčky zlepšily obranu a šňůrou pěti branek za sebou rozhodly zápas ve svůj prospěch. Konečný výsledek 27:23 pro poděbradské dívky, znamenal velkou radost celého týmu a také velkého počtu fanoušků na tribuně.

Dívky domácího LIONS, které byly druhým soupeřem na turnaji, také chtěly využít již lépe zvládnutých herních dovedností, nicméně poděbradské házenkářky se jim v tomto utkání oproti předchozím zápasů stále více vyrovnávají a to zejména v útočné činnosti. Průběh tohoto utkání byl velice podobný zápasu s Mělníkem, i když skóre se v první poločase přelévalo jako na houpačce, nakonec poděbradské dívky dokázaly první polovinu utkání ovládnout rozdílem jediné branky 15:14. To druhý poločas se nesl pod taktovkou Poděbradských, když si na jeho začátku dokázaly získat náskok pěti a osmi branek. Konečný stav 31:26, a zisk dalšího vítězství do ligové tabulky.

Ve třetím utkání turnaje narazily Poděbraďáčky na družstvo Spartaku Příbram, které tým vede tabulku soutěže. V tomto utkání chtěly poděbradské dívky navázat na poslední podzimní soutěžním utkání, kdy tento tým jasně porazily. Soupeř začal mnohem lépe, když místy vedl o více než deset branek, a na Poděbradských byla velice znát únava z předešlých dvou utkání. Nicméně poděbradské holky zabraly a utkání ve druhém poločase herně vyrovnaly. Na konci utkání však přece jen potvrdily roli favoritek a vedoucího tým celé soutěže hráčky Spartaku. Konečný výsledek v poměru 26:18 ve prospěch Příbrami.

V průběhu turnaje v brance opět velice tým podržela brankařka Jana Pýchová, které opět kryla několik sedmimetrových hodů. V útočné fázi se střelecky dokázalo prosadit devět poděbradských házenkářek. Nejvíce Nela Helekalová s čtrnácti brankami, dále Anežka Thérová (12), Barbora Kosinová (11), Eliška Farkačová (10), Eliška Teperová (8), Elena Káninská (8), Aneta Navrátilová (7), Kristýna Baumgartnerová (4) a Tereza Pospíšilová (2). Dále do utkání zasáhla Anna Mrázová, které byla velice platná zejména v obranné fázi hry.

Další turnaj sehrají poděbradské házenkářky v rámci závěrečného kola Středočeské ligy 8. června 2024 v Mělníku, kde jim budou soupeřkami družstva Kutné Hory a Bělé p. B.