V tamní hale Klimeška měly možnost odehrát dvě utkání, když soupeřkami jim byly týmy Sparta Kutná Hora a Sokol Bělá p. B. Poděbradské starší žačky chtěly v rámci tohoto turnaje navázat výkony, který předvedly v úvodním kole, kdy dokázaly porazit tým Mělníka. Na turnaj byla nominována opět třináctičlenná sestava, když z různých důvodů se turnaje nemohlo zúčastnit trio Tereza Bartová, Nela Helekalová a Luisa Kociánová.

To, že se poděbradské dívky postupně zlepšují, ukázaly hned ve své prvním utkání na turnaje, když narazily na domácí družstvo Sparta Kutná Hora, který disponuje vedle starších a již zkušených hráček také hráčkami, které mají podobné zkušenosti jako poděbradské házenkářky. Zejména prvních deset min v prvním poločase se hrála velmi vyrovnaná partie, poté poděbradské dívky mrzelo obrovské množství nevyužitých jasných brankových příležitostí, když neproměnily velký počet střel z bezprostřední blízkosti a také ne moc zvládnutá hra v obranné fázi. Konečný výsledek v poměru 14:22 ve prospěch Kutné Hory.

Ve druhém utkání narazily poděbradské házenkářky na družstvo Sokol Bělá. Poděbradská děvčata do tohoto utkání vstoupila velice dobře a tentokrát se soupeřkami hrály opravdu vyrovnanou partii až do konce utkání. V brance tým opravdu podržela Jana Pýchová, která velmi chyběla na předchozím turnaji. Celkové zlepšení bylo patrné v obranné i útočné fázi hry, i přes konečnou těsnou prohru 18:19 zaslouží všechny hráčky velkou pochvalu za bojovnost v průběhu celého utkání.

V průběhu turnaje v poděbradské brance svými zákroky tým držela Jana Pýchová, pro zajímavost dokonce zlikvidovala pět sedmimetrových hodů. V útočné fázi se střelecky dokázala prosadit hned osmička poděbradských házenkářek, nejvíce Anežka Thérová s jedenácti brankami a Adriana Skokanová s pěti brankami, dále Aneta Navrátilová (4), Barbora Kosinová (3), Eliška Teperová (2), Eliška Farkačová (2), Elena Káninská (2), jednu branku vstřelila Tereza Pospíšilová. Dále do jednotlivých utkání zasáhly Andrea Brožová, Lucie Brožová, Kristýna Baumgartnerová a Anna Mrázová.

Další turnaj sehrají poděbradské házenkářky v rámci dalšího kola Středočeské ligy 20. dubna 2024 v Sedlčanech, kde jim budou soupeřkami Lions Hostivice a Sokol Bělá p. B.