V každé utkání se tak rozdělovaly vždy tři body, dva body pro vítěze utkání a jeden pro vítěze nájezdů. Na konci turnaje byly pak všem zúčastněným týmům každé kategorie předány diplom s celkovým umístěním a všechny zúčastněné děti obdržely zdravé občerstvení od partnerů soutěže. Akce by nemohla být uspořádána bez finanční podpory města Poděbrady.

„Druhé podzimní kolo se opět moc vydařilo, i když podle sdělení školních trenérek a trenérů bylo částečně ovlivněno velkou nemocností dětí. Následkem vysoké marodky byla také neúčast tradičního účastníka Základní školy Václava Havla. Díky tomu si tak mohly vyzkoušet miniházenou v rámci ligy nové děti, které se však vůbec neztratily,“ uvedl trenér poděbradského oddílu Házená Poděbrady a pořadatel akce Tomáš Vejvar.

Na všech více než 100 zúčastněných dětech byl opět vidět obrovský pokrok ve všech herních dovednostech a hlavně neskutečný zápal do hry. „Organizátoři opět musí konstatovat, že házená se na poděbradských a okolních školách u dětí stále větší obliby, což je samozřejmě také znát na vzrůstající dětské členské základně v klubu Házená Poděbrady,“ přidal Vejvar.

Z fotbalového utkání okresního přeboru Předhradí - Sokoleč B
Nejlepší byl Křinec. Prohrál jedinkrát, nedostával góly ani karty

Co se týče „důležitých“ statistik, v průběhu celého turnaje padlo úctyhodných 321 branek.

Vítězi v kategorii starších 4. - 5. tříd se stali premiérově žáci „domácí“ ZŠ TGM Poděbrady - Žižkov, kteří smazali hendikep v podobě možnosti nasazení do soutěže maximálně žáků čtvrtých ročníků. Na druhém místě skončili o pouhý jeden bod žáci ZŠ TGM Poděbrady. Vůbec se opět neztratily děti ZŠ letce Fr. Nováka Sokoleč, kteří si tentokrát vybojovaly krásné třetí místo. Čtvrté a páté místo v kategorii starších získaly děti ze ZŠ Libice n. C. Tato škola do turnaje v kategorii starší nasadila celkem dvě družstva.

V kategorii mladších 1. - 3. tříd v tomto kole zvítězily děti ze ZŠ TGM Poděbrady - Žižkov, které ve finále porazily tým ZŠ letce Fr. Nováka Sokoleč. V boji o třetí místo si poradili žáci ZŠ TGM Poděbrady s družstvem ZŠ Libice n. C, které tak skončilo celkově čtvrté.

Závěrečných utkání se osobně zúčastnil a ocenění jednotlivým školním týmům osobně předal místostarosta města Poděbrady Miroslav Holas.