Nejlépe se dokázala prosadit Anička Sajdlová, která na trati 50 metrů prsa nenašla přemožitelku a s přehledem zvítězila. Druhá dohmátla na stejné trati její oddílová kolegyně Rozárka Jeníková. Denis Sukup obsadil dvě třetí místa na tratích 50 metrů prsa a 100 metrů znak. Vyrovnané výkony předvedla Adélka Beranová. Na znakových disciplínách celkem pěkné výkony předvedl Kryštof Křenek a Adam Doktor. Josefínka Šofrová přišla do nymburského závodního družstva teprve v září a statečně si vedla na všech odplavaných tratích.

Rozárka, Denis, Anička i Adélka dokázali zaplavat i polohovou štafetu, kde skončili těsně pod stupni vítězů.

„Pochvalu za snahu a předvedené výkony zasluhuje všech sedm plavců,“ usmívala se spokojený trenérka nymburského oddílu Ivana Řeháková.