Nejenže seplavcům nymburské Lokomotivypodařilo vyplavat 54 medailí, z toho 22 zlatých, 20 stříbrných a 12 bronzových, ale s velkou převahou zvítězili i v soutěži družstev. V konkurenci devíti oddílů a to USK Praha, Bohemians Praha, VS Praha, Dukly Praha, KSP Kladna, Plaveckého klubu Hradec Králové, SKP Nymburk, SOP Kolína je to velice dobrý výsledek.

Medaile se jim podařilo vyplavat ve všech věkových kategoriích. V kategorii roč. 2000 a mladší získala Daniela Mourková tři zlaté a jednu stříbrnou, Štěpán Felgr má dvě zlaté a jednu stříbrnnou, Vojtěch Jirásek vyplaval jedno zlato, jedno stříbro a dva bronzy, Dominik Zbořil vybojoval jednu zlatou, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili.

V kategorii roč. 1999 vyhrál pětkrát David Noll, Vojtěch Blažek získal jeden bronz, Aleš Štancl jedno stříbro a jeden bronz a Julie Pokorná si na krk pověsila pět stříbrných medailí.

V kategorii roč. 1998 – 1997 vyplavala Kristýna Budková jeden bronz, Klára Kotrmanová jedno zlato a Lucie Niedrlová dvě stříbrné a stejný počet bronzových.

V kategorii roč. 1996 – 1995 byla Michaela Vecková jednou zlatá a čtyřikrát stříbrná.

V kategorii roč. 1994 a st. brala Veronika Malá čtyři nejcennější kovy, Bára Řeháková byla zlatá a dvakrát stříbrná, Pavla Zábrahová získala bronz, Hana Žižková dva stejné kovy, Jakub Řehák třikrát vyhrál a jednou byl stříbrný a Šimon Nosek bral jeden bronz.