Malí plavci Lokomotivy Nymburk si ve velmi těžké konkurenci vyplavali celkem jedenáct medailových umístění z toho šest v jednotlivcích a pět ve štafetách.

Nejlépe si vedl David Noll, který získal pohár za nejlepší výkon v kategorii ročníku 1999. Jeho každý start byl medailovým umístěním – zlaté 50 metrů volný způsob, dvakrát stříbrné 50 metrů znak, 50 metrů motýl a bronzové na 50 metrů prsa. Výrazně pak Noll pomohl i ve štafetách.

Daniela Mourková (kategorie 2000 a mladší) vybojovala zlato na 25 metrů volný způsob a podržela štafetu děvčat. Vojtěch Jirásek (kategorie 2000 a mladší) vyplaval na 25 metrů prsa stříbro a i on má velký podíl na umístění štafet.

Štafeta ve složení Hnát, Petružálek, Blažek, Noll získala stříbro na 4 x 50 metrů polohový závod a bronz na 4 x 50 metrů volný způsob.

Štafeta ve složení D. Zbořil, P. Zbořil, Jirásek, Svačina přivezla domů dvě stříbra a to na 4 x 25 metrů polohový závod a 4 x 25 metrů volný způsob.
Zahanbit se nedala ani děvčata a ve složení Dobrkovská, Parschová, Mourková, B. Konšelová vylovila v brněnském bazénu bronz.