Jakub Řehák (1990), který oddíl reprezentuje již čtrnáct let, potvrdil svoji stálou formu a na 50 metrů volný způsob nenašel přemožitele a skončil první se zlatou medailí, na 50 metrů znak přidal ještě bronzovou medaili.

Výborně zaplavali i velké naděje oddílu David Noll (1999) a Daniela Mourková (2000). David dokázal, že si plně zaslouží zvláštní ocenění v anketě Sportovec Nymburska 2010 a v silné konkurenci, po hodnotných osobních rekordech, vyplaval zlatou medaili na 100 m motýl a stříbrnou medaili na 100 m volný způsob.

Daniela Mourková, ač teprve získává zkušenosti na padesátimetrovém bazénu, dokázala překonat svá osobní maxima a ve svém ročníku skončila dvakrát druhá a to na 100 m VZ a 100 m M.

„Pochvalu si za své výkony zaslouží i Vojtěch Blažek (1999), který ve všech startech překonal své osobní rekordy,“ uvedl předseda oddílu Michal Hrstka. „Michaela Vecková, Klára Kotrmanová, Bára Řeháková a Michaela Vecková zaplavaly časy na úrovni svých současných možností s umístěním v první polovině startovního pole a i ony zaslouží pochvalu, „dodal Hrstka.