Pouze šest plavců SKP reprezentovalo na Jarní ceně Prahy. Do podolské padesátky se vypravily pouze členky  SCM (Čechová, Šimonová) a pak plavci, kteří jsou v širší nominaci na Olympijské hry dětí a mládeže (Kubát, Drahovzalová, Szitová, Šilarová). Podolská voda byla k plavcům SKP více než přívětivá. Čtyři plavkyně SKP se dokázaly podělit o úctyhodných patnáct medailí. Na těchto závodech padl limit do zařazení do SCM II v následující sezoně, splnila jej Barbora Šilarová a k němu přidala čtyři medaile. Čtyři medaile přivezla i Viktorie Szitová. Vrcholem klání závodů bylo získání nejlepšího výkonu závodů díky 200 m prsa Natálie Drahovzalové a v téže disciplíně splnila Natálie „ostrý" limit do juniorské reprezentace ČR pro následující rok.

Šestnáctka plavců SKP odcestovala na Cenu třebovské lokomotivy. „Velkou pochvalu za zisk cenných kovů si zaslouží V. Šilarová, která vybojovala pět zlatých medailí. V počtu jí konkuroval Jetel (1-3-1) a pak následovaly  Apltauerová (0-1-2), Turunenová (0-2-1) a Žmolilová (0-0-3)," řekla trenérka SKP Ivana Davídková.

Čtyřicítka nejmladších borců SKP znovu potvrdila na  2. kole Středočeského poháru  svou nadvládu v této kategorii ve Středních Čechách a vyhrála s přehledem i toto kolo. Mezi nejúspěšnější patřili svými medailovými zisky  Kubiš, Farský, Petráková, Hrušková a Andrlová.