Účast na letošním „Vyhlášení plavce roku“ byla velká, přítomno bylo 190 zúčastněných.. „Akce je nezapomenutelná. Pro plaváčky, plavce i borce klubu,“ měla radost z vyvedené akce trenérka klubu Ivana Davídková.

„Je třeba poděkovat nejen trenérům a trenérkám klubu, kteří se velkým elánem podíleli na skvělém průběhu akce, ale hlavně plavcům a plaváčkům, kteří velmi zaujatě hltali slova nejen spíkra, ale hlavně naší olympioničky Jany Pechanové, která velice mile podala našim plavcům své začátky i současnost plavecké kariéry,“ řekla Davídková.

Kromě oceněných jednotlivců se dostalo i na ocenění týmu – všichni účastníci akce měli možnost vidět ohromný pohár Středočeského kraje, který vybojovali nymburští nejmladší plavci (2002 a ml.). Pro nejmladší je to obrovská výzva. Do bojů zasáhnou i plaváčci z přípravek, kteří se na závody Středočeského poháru pečlivě připravují.

„Velkým, milým a hřejícím na srdíčku pro trenéry bylo poděkování z řad rodičů. Co více potěší amatérské trenéry bez finančního ohodnocení než dík a úsměv od rodičů plavců,“ uvedla trenérka.

Nečekaným a překvapivým počinem bylo vystoupení Anežky Novákové, která poděkovala za celé družstvo „A“ trenérce Ivaně Davídkové za úspěchy v roce 2011 a svým milým slovem ocenila trenérskou práci.

„Na závěr akce jsme popřáli Janě Pechanové hodně úspěchů v olympijské sezoně a ona našim plavcům rychlou vodu v roce 2012,“ dodal Davídková.

Ocenění plavci SKP Nymburk

Plavec roku

1. Čechová Agáta,
2. Nováková Anežka
3. Davídek Pavel
Skokan roku

1. Szitová Viktorie
2. Rafajová Terezie
3. Černý Jan
Objev roku

Sandra Petráková