V podvečer přišlo do auditoria Základní školy Komenského na sto třicet plavců a jejich rodičů, aby společně s trenéry zhodnotili uplynulý rok.

„V multimediálních příspěvcích ze závodů, táborů a soustředění, si přítomní připomněli ty nejkrásnější momenty z celé sezony,“ řekl po slavnostním vyhlášení předseda plaveckého oddílu Michal Hrstka.

Květiny a poděkování od předsedy oddílu dostali všichni trenéři, kteří svůj volný čas a zcela zdarma, věnují přípravě malých či velkých plaveckých talentů a vedou je k vysněným cílům.

Finále spojené s oceňováním přineslo zasloužené poháry a medaile nejen plavcům, kteří zvítězili na vrcholných republikových závodech, ale i těm, kteří překonali sami sebe a vylepšili si svá osobní maxima.

Z rukou hosta, místostarosty města Nymburka Zdeňka Vocáska a předsedy oddílu Michala Hrstky převzali ocenění „Úspěšný plavec 2011“ Vojtěch Blažek, Štěpán Felgr, Daniela Mourková, Jakub Řehák, Šárka Vosecká a Eliška Zelená.

Nejvyšší ocenění a titul „Plavec roku 2011“ získal, díky svým famózním výkonům a čtyřem zlatým medailím na Mistrovství České republiky a Olympiádě dětí a mládeže, David Noll.

„Všechna ocenění byla rozdána a v příjemné atmosféře se tak zakončilo vyhlašování,“ řekl spokojený předseda Lokomotivy. „Poděkování patří všem zúčastněným plavcům, rodičům, trenérům a činovníkům našeho oddílu,“ pokračoval Hrstka, který připojil ještě jedno speciální poděkování. „Velké poděkování náleží Ivaně Řehákové nejen za komplexní přípravu vyhlášení, včetně scénáře, ale i za profesionální moderování celého slavnostního programu,“ dodal.