Nejúspěšnějším plavcem se stal Adam Kubát, který vyhrál čtyřboj (hlavní soutěž závodů), ve všech čtyřech startech zaplaval nové osobní rekordy. Kromě zlata za celkové vítězství získal ještě tři stříbrné a jednu bronzovou medaili. Adam mile překvapil chutí závodit a poprat se nejen s tratí, ale i staršími soupeři.

Druhá ve čtyřboji skončila Michaela Frebortová. Navíc si odvezla ještě dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili. Její výkony byly překvapením, neboť od začátku roku je více nemocná než na trénincích.

Další medailistkou je Sára Šafrová, skvělý výkon předvedla na 50m, kde skončila druhá a třetí doplavala na 50 znak. Sára si z Domažlic kromě medailí odvezla i tři nové osobní rekordy.

Po dlouhé plavecké pauze si udělala medailovou radost i Natálie Drahovzalová, která vynikajícně zaplavala 50 prsa v novém osobním rekordu. Výborně se jí vedlo i na 50m, doplavala těsně pod stupni vítězů, čtvrtá.

Bez medaile, ale se čtyřmi osobními rekordy se vrátila Alexandra Šimonová, její zlepšující se forma závod od závodu dává velkou naději před vrcholy sezóny. Agáta Čechová zaplavala vše na úrovni svých osobáků, když dva pokořila. Čas 34,4 na 50 volným způsobem je novým klubovým rekordem v kategorii jedenáctiletých žaček. Bojovné výkony přiblížily Katku Dvořákovou znovu blíž k osobním maximům.

Dobře reprezentovali i Marek Žárský, Barbora Hauerová, Nikola Nedvědová, Simona Němcová a Tereza Jeřábková, kteří si také dokázali zlepšovat své časy.