NYMBURK – BRNO B  3:0

Nymburští začali s chutí a soupeře přehrávali, výborně servírovali, k tomu přidali skvělou obranu a postupně navyšovali skóre. Nymburk vyhrál 3:0 a připsal si další cenné vítězství a už jistý postup do play off pouze zpečetil.

„Postup našeho týmu do play off je nečekaným úspěchem, protože družstvo se před začátkem soutěže dávalo do kupy poměrně složitě a byl předpoklad, že se bude hrát spíše ve spodních patrech. Nakonec je vše jinak a hráči, vedení i skvělé domácí prostředí, včetně výborné divácké kulisy, přispěli ke stabilitě týmu a výborným výkonům, které znamenaly poklid v soutěži a krásný úspěch," byl rád předseda klubu Jindřich Licek.

NYMBURK – HR. KRÁLOVÉ  0:3

Tým Nymburka nebyl v plné sestavě, jelikož extraligoví hráči jeli s družstvem Benátek do Starého Města a někteří další nebyli úplně fit.

„Nezdar v tomto utkání nic nezhatilo nadšení z probíhající sezony, kdy se podařilo v obrovské dílo. Hráči i diváci byli tak skvělí, že Nymburáci všechny příjemně překvapili a zaslouženě si vybojovali play off, do kterého jdeme ze sedmého místa.

Soupeřem Nymburka bude druhý tým z tabulky České Budějovice. Utkání prvního kola začíná v Českých Budějovicích 1. a 2. února. Další týden, 8. a 9. února se bude hrát v Nymburce na Komendě.