O víkendu se hrála dvojička s Turnovem, který je v tabulce čtvrtý. Oba týmy vítězily na svých palubovkách.

TURNOV – NYMBURK  3:0

Zápas potvrdil postavení obou družstev v tabulce. Domácí se od začátku opírali o exreprezentanta Konečného, přes kterého šla většina nahrávek a hosté z Nymburka si s tím nedokázali poradit.

„Nakonec o prvním dějství rozhodla koncovka, ve které jsme zkazili dvě podání, čehož soupeř dokázal využít. V podobném duchu pokračoval i druhý set a opět prohraná koncovka, která družstvem otřásla i v dalším průběhu (1:6, 3:10). Po sérii střídání se podařilo na soupeře dotáhnout. Za stavu 23:23 jsme znovu neubránili a celé utkání prohráli 0:3," popisoval průběh střetnutí předseda nymburského volejbalového oddílu Vojtěch Věchet.

NYMBURK – TURNOV  3:0

V utkání v Nymburce nastoupili domácí řádně nabuzeni a na výkonu to bylo znát. Soupeř držel krok pouze v prvním setu do stavu 16:16, pak úřadoval na síti  blokař Fokt a bylo z toho vedení 1:0.

„Tento set hosty zlomil a my jsme výbornou obranou na síti a následným útokem kralovali i v dalších dvou a za aplausu diváků si připsali důležité tři body, které nás udržely v tabulce na třetí pozici," jásal po dalším utkání předseda Věchet.

První liga volejbalistů pokračuje pro nymburský celek dvěma zápasy na palubovkách soupeřů. V pátek 21. listopadu hraje v Chocni a v sobotu 22. listopadu v Hradci Králové.