Středa 5.12.2018 19:00: FC Meliss - Sidemen FC
Výkony FC Mellis jsou jako na houpačce, na nějaké soupeře se dokáží vyhecovat, některé však dosti podcení a dostanou naloženo. Forma Sidemenu jde však zápas od zápasu nahoru a čekají na zaváhání někoho z první čtyřky, aby mohli přezimovat v sekci Finalfour.

Středa 5.12.201819:45: FC Balonka - TJ Exit 84
Tento zápas by se dal označit soubojem mládí a zkušenosti. Balonka má tým, který stabilně reprezentuje, každý rok doplní svůj kádr o pár mladých koní, bude to však stačit na dravý Exit? Protože ani pro Exit nejsou brány FF ještě uzavřeny, před sebou máme ještě celou jarní část, ale body je potřeba sbírat i teď na podzim.

Středa 5.12.2018 20:30: Torcida - Borussia
Vrchol středečního večera. Tohle bude bitva o první místo, zápas kde se nic neodpouští a boj o každý centimetr hrací plochy. Borussia zatím drží prvenství s nejvyšším počtem vstřelených branek, Torcida drží prvenství v počtu obdržených branek – v celé Superlize jich obdržela nejméně.

Čtvrtek 6.12.2018 19:00: FK Topolka - Jelimání
Oba týmy si v minulém kole poradily se svými soupeři a braly tak plný počet bodů. Topolka se díky vítězství posunula na druhou postupovou příčku, ale hned o skóre je za nimi král Jelimán se svou družinou. Pokud se Topolka sejde v plném počtu a přijede i obávaný střelec, tak by mohla bodovat. Pokud však král Jelimimán rozdělí úkoly i v rámci bránění, tak by to mohl být hodně zajímavý zápas.

Čtvrtek 6.12.2018 19.45: Bombeři - FC Vandráci
Bombeři si v minulém kole poradili s Katrem a získali tak tři body, zároveň se však vykartoval jeden z tahounů tohoto týmu a ten musí nyní odjet na pětizápasovou dovolenou. Vandráci měli zase Vánoce o měsíc dříve, nadělovali totiž Sexy Bad Boys. Jak by mohl dopadnout tento zápas je tak trošku ve hvězdách. Bombeří s přibývajícími koly ukazují, že umí, ale Vandráci si zatím statečně drží první příčku.

Čtvrtek 7.12.2018 20:30: Alpa Pro Team - Buldoci
Souboj týmů z chvostu tabulky, to však neznamená, že se nebude hrát fotbal, ba naopak. Oba týmy stále čekají na první tři body a kdy jindy než v tomto zápase si jeden z nich může splnit své vánoční přání a tři body pobrat, než právě v tomto zápase! Buldoci mají o jeden bod více, takže v tomto zápase jde hlavně o to, kdo bude uzavírat tabulku druhé ligy.

Pátek 8.12.2018 18:30: J-Elita - Red Eagles
První páteční zápas, který bude rozhodně hodně zajímavý. Utkají se týmy ze třetího a čtvrtého místa v tabulce. Oba týmy moc dobře ví, že tři body získané v tomto zápase mají cenu zlata a dle toho se bude odvíjet tempo zápasu, hra a veškeré dění kolem. Zkrátka ten, kdo vyhraje, bude mít po podzimní části větší jistotu Final Four a může se pohybovat v klidnějších jarních vodách.

Pátek 8.12.2018 19:15: Talpy - CLD
CLD se v minulém zápase namlsalo, jelikož získalo skalp FC Meliss. V tomto zazářila nejvíce jejich něžná reprezentantka slečna Kateřina, která se blýskla dvěma nahrávkami před prázdnou bránu svým spoluhráčům. Talpy stále hledají návod na soupeře, v minulém kole se jim nedařilo, ale doufejme, že je to nepoloží a vstanou z popela jako bájný pták Phoenix, kdy taky jindy, svou bojovností a zarputilostí mohou získat první body, než v tomto zápase.

Pátek 8.12.2018 20:00: Lokomotiv - Katr tým
Lokomotiv deset bodů, Katr jedenáct bodů. Takže vlastně půjde o šest bodů, protože ten kdo vyhraje, může v tabulce značně poskočit. Takže otázkou je, kdo v tomto zápase bude mít větší srdce a touhu po vítězství. Budou to remízoví králové Lokomotiv nebo zkušenostmi nabitý Katr? Rozhodně je v tomto zápase o co hrát a podle toho to bude vypadat i na hřišti.

Pátek 8.12.2018 20:45: Sexy Bad Boys - Slavoj
Růžové dresy, kopačky na cestě do haly, růžové i kabelky, ano to je Sexy Bad Boys, kteří dokáží vytáhnout zrcátko i ve chvíli, když na hřišti staví zeď, aby zkontrolovali vlastní LOOK. Proti nastoupí mužný Slavoj, který ztrácí na SBB pouze jeden bod. Pokud se tedy nenechá vyprovokovat, mohl by bojovat o tři body.

Vojtěch Tangl