Po turnajových zápasech v Liberci, kde skončilo na třetím místě, sehrálo barážový zápas o udržení s ŽLTC Brno, kdy si nejtěsnějším vítězstvím 5:4 zajistilo záchranu v druhé nejvyšší soutěži smíšených družstev. Velmi úspěšně bojoval Jakub Čepek, který se nezalekl velkých jmen a ve své první ligové sezoně bodoval na exponovaném druhém místě sestavy Realsportu Nymburk. Sestavu dále tvořili Sebastien Decoud (Argentina), Petr Kovačka, Zdenek Kubík, Petr Kralert, Jiří Vrbka a ženy Tereza Martincová, Eva Kovačková, Klára Přibylová, Radka Kocandová.

Také další družstva dohrávala své zápasy a zejména v KP III. třídy bojoval Nymburk o záchranu. Po vítězství 9:0 nad   Říčany se toto podařilo sestavě Mlejnek, Krušinský, Nerušil, Rylich, Holleghová, Čapková.

Dohrávalo i družstvo mladších žáků KP II. třídy, poslední zápas přinesl porážku 2:7 s Brandýsem nad Labem a tudíž celkové 4. místo ve své skupině.
Na Rémě pak proběhl turnaj starších žáků, který přinesl dvojnásobný úspěch Michala Čepka, který zvítězil jak ve finále singlu nad Prokopem z Horních Měcholup, tak i v deblu, kdy hrál se svým finálovým soupeřem.

Tenisté se pomalu začínají  chystat na přechod na zimní halovou sezonu a opět proběhne losovaný deblový turnaj na uzavření letní sezony tzv. Prasečák. Termín je již stanoven na pátek 28. září tedy na svátek Svatého Václava a pořadatelé očekávají tradičně velkou účast.

Jiří Urbánek