Mikuláš Havel si nejdříve doběhl pro stříbro na 110 metrů překážek s časem 15,64 a pak překonal nečekaně rekord mítinku ve skoku vysokém v kategorii dorostu výkonem 197 cm.

Vítek Müller ve výšce přidal druhé místo výkonem 180 cm,  pak v protivětru zvítězil ve skoku dalekém výkonem 592 cm  a přidal bronz v běhu na 200 metrů časem 23,85, opět s protivětrem. „Škoda,  že výkony všech sprinterů byly ovlivněny silným protivětrem, a tak si na posun osobních rekordů budou muset ještě počkat," uvedl Petr Müller z nymburského oddílu.

Mladší žákyně Eliška Ouředníková si vytvořila osobní rekord ve skoku výkonem 496 cm a zajistila si tak nominaci na Letní olympiádu dětí a mládeže.

Na závěr nymburská dorostenecká štafeta na 4  100 metrů ve složení Adam, Kubina, Müller a Havel nedala soupeřům šanci a zvítězila před štafetou domácího Kolína.

Pohled na celostátní statistiky je pro nymburské atlety velmi pěkný. Mikuláš Havel  vede dorostenecké tabulky ve skoku vysokém, Vít Müller v běhu na 300 metrů překážek výkonem 39,81, Tereza  Javůrková v běhu na 1500 metrů  překážek časem 6:02,55 a mladší žákyně Eliška Ouředníková ve skoku dalekém. „Navíc se republikový šampion  v běhu na 400 metrů Lukáš Hodboď připravuje na Kanárských ostrovech na vstup do  sezony a jeho tréninkové výkony jsou velmi nadějné," řekl Petr Müller.