Mezi mládežníky získala prvenství Terezie Tettingerová, kanoistka Lokomotivy Nymburk. Druhá byla Aneta Bedrnová, členka aerobic týmu Butterfly Poděbrady, na pomyslný bronzový stupínek vystoupila krasobruslařka Kateřina Mrázková. Zvláštní ocenění bylo uděleno im memoriam atletu Ondřeji Hodboďovi.

Pořadí nejlepších

Jednotlivci dospělí

1. Vojtěch Hruban (basket Nymburk) – nejlepší skórer historie Ligy mistrů, člen nejlepšího týmu Ligy mistrů v sezoně 2019/20

2. Jiří Kraft (kanoe – Loko Nymburk) – 2 x mistr ČR kajak jednotlivců kategorie Masters

3. Hana Takáčová (sil. trojboj – Sokol Nymburk) – mistryně Evropy masters 3 v klasickém silovém trojboji v kategorii do 84 kg, kde ustanovila nový světový rekord

Jednotlivci mládež

1. Terezie Tettingerová (kanoe – Loko Nymburk) – juniorská reprezentantka, 5 x mistryně ČR, vítězka závodu OH nadějí v maďarském Szegedu na K1 200 metrů

2. Aneta Bedrnová (aerobic, Butterfly Poděbrady) – 2 x první místo závody nejvyšší výkonnostní třídy 1VT, navíc prestižní ocenění Excellent, které udělují rozhodčí za mimořádný sportovní výkon

3. Kateřina Mrázková (krasobruslení) – 2. místo na Zimní ODM 2020 – Karlovarský kraj, 2. místo celkově v Českém poháru, 6. místo na Mistrovství České Republiky, 3 x 1. místo v závodech Českého poháru

Týmy dospělí

1. Basketbal Nymburk muži A – nejlepší tým základní části Ligy mistrů, účastník turnaje nejlepších 8 týmů v Lize mistrů, vítěz základní části Kooperativa NBL (více se nehrálo), vítěz Českého poháru

2. Dragon team Nymburk (dračí lodě) – 3 x 1. místo na MČR v Račicích, dvakrát 3. místo, první a druhé místo v celkovém pořadí Českého poháru

3. Stolní tenisté TJ Sadská – vybojovali v nedokončené sezoně historický postup do druhé ligy

Týmy mládež

1. Šimon Janďourek – Zbyněk Pták (kanoe – Loko Nymburk) – juniorští reprezentanti, mistři ČR, stříbrní medailisté ze závodu OH nadějí v maďarském Szegedu na C2 U17 1000 m

2. SKP Nymburk (atletika – štafeta 4 x 400 m) – 1. místo MČR družstev v Třebíči, složení: Jakub Červinka 2003, Jakub Šantavý 2004, Vojtěch Pácal 2003, Matyáš Müller 2004

3. Basketbal Sadská družstvo U15 – 2. místo v extralize v nedohrané sezoně

Zvláštní ocenění

Atlet Ondřej Hodboď (im memoriam)