Mladší žáci startují ve II.třídě, skupině B a prohráli doma s Českým Brodem 7:2. Do utkání nastoupili Hašek, Szita, Čapek, Mašek, Svobodová a Riegrová.

Starší žáci hráli Kadet Tour a nad svým soupeřem z SK Kladno zvítězili vysoko 8:1. Startovali v sestavě Kolebaba, Vokoun, Vrbenský, Krušinský, Holleghová a Kulová.

A tým dorostu hraje v Junior Tour a zvítězil na kurtech Slovanu Kladno 5:4. Hráli Nehasil, Čepek, Hamrozi, Mrázek, Cafourková a Birjuková.

Dorostenecká rezerva hraje druhou třídu a zvítězila v Neratovicích přesvědčivě 8:1. Nastoupili Dean, Burián, Krušinský, Děrjugin, Čapková a Durasová.

Ve druhé lize startuje D družstvo dospělých, které zvítězilo na domácích kurtech vysoko nad Lokomotivou Česká Třebová 8:1.

E tým ve Středočeské divizi, kde hráli i odchovanci Rémy Adamec, Šístek a Nedělová, zvítězil doma po boji nad SK Kladno 6:3. Dále hráli Carboch, Bicek, Kubík a Cafourková.

Dorostenci si zkusili také start v dospělé kategorii a tak pod názvem Nymburk F startují v nejnižší krajské soutěži. Po boji prohráli ve Starém Kolíně 4:5. Do utkání zasáhli Šafařík, Michal Rylich, Hamrozi, Burián, Kašičková a Šneibergrová.

Chystá se i liga neregistrovaných tenistů, známá pod názvem Steklá liga, která by měla být rozehrána již tento víkend.