Dařilo se i kajakářům, z nichž se bronzovou medailí blýskl Jiří Kraft.

Za své výkony se na Mezinárodní regatu v Bochumi nominovali kanoisté Radek Miškovský a Vojtěch Beneš. Překvapením pro všechny přítomné bylo vítězství nymburských odchovanců Tomáše Hrůzy a Jaroslava Radoně v kategorii C2 mužů na tisíc metrů.

V kategorii nejmladších kanoistů nenašel v letošním roce přemožitele Tomáš Gach. A v kategorii C2 spolu s Karlem Palmou vyhráli. Navíc obsadil Palma v C1 na 200 metrů druhé místo. Mezi žáky skončil Martin Fuksa na 500 metrů na třetí pozici a na 3000 metrů čtvrtou. V C2 spolu s Tomášem Málkem skončili na třetím místě, v závodě C4 na 500 metrů zvítězili.

Dorostenci vyhráli na C4 ve složení Dan Drahokoupil, Jakub Truhlář, Vojtěch Ruso, Jan Málek. Drahokoupil skončil třikrát druhý (500, 1000 a 3000 metrů) a spolu se Spálenským ze Sezemic zvítězili na C2 500 a 1000 metrů.

Zlato si na krk pověsili také nymburští Ondřej Petr (ten dokonce dvakrát), a junior Miškovský Výsledky nymburských závodníků jsou příslibem pro další závody Českého poháru, ve kterém skončila Lokomotiva v loňském roce na čtvrté pozici.