Hlavním dvěma závodům předcházely ty dětské, na nichž se představily možná budoucí účastníci delších běhů. V deset hodin odstartoval závod na 10 kilometrů, o dvacet minut později se na trať vydali i účastníci půlmaratonu. Do obou závodů odstartovaly stovky běžců i běžkyň.

V hlavním závodě si mezi muži vyrovnal své nejlepší umístění domácí běžec Jan Došek, který skončil šestý. Mimo jiné absolvoval všech dosavadních devět ročníků. Vítězem se stal veterán Jiří Miler, který letos oslaví padesátku. Na druhém místě skončil loňský vítěz Jiří Čivrný.

Mezi ženami vyhrála půlmaraton Kateřina Vrbová, která se se vešla pod hodinu a půl běžeckého času.

Kratší závod na 10 kilometrů ovládl milovický závodník Petr Zoubek v čase 37:13. Závod žen zvládla nejrychleji Kristýna Zemanová.