Žáci – 3. místo: Pro kluky smolná sezona. Od začátku se drželi v čele tabulky. Bohužel se zranili dva hráči základní sestavy (oba zlomená ruka) a i přes bojovnost družstva v posledním turnaji o první místo přišli.

Kadeti – 2. místo: Soutěž byla zkušeností především pro žákovské družstvo, pro které bude prioritou v nadcházející sezoně. Praha startovala mimo soutěž.

Junioři – 1. liga Benátky: Kluci hrají prvním rokem celostátní soutěž a letošních pět výher bude motivací do dalšího roku.

Žákyně – 8. místo (22 družstev): Tradičně nejpočetnější kategorie a veliký úspěch. Poprvé v historii postup do finálové osmičky, kde to měly holky těžké, přesto bojovaly a nevzdaly žádný zápas. Velká pochvala.

Kadetky – 3. místo: Po katastrofálním začátku 0:6 se holky zvedly a dokázaly se vyškrábat až na krásné třetí místo. V družstvu se obehrávala děvčata z žákyň.

Juniorky – 4. místo: Pěkná sezona, jen škoda několika nepovedených zápasů a umístění mohlo být lepší. Výborný zápas se suverénem soutěže Mělníkem na jeho palubovce 2:3.