II. třída – muži
Skupina A
9. a 10. kolo:
Milovice – Benátky n. J. B 0:3, 0:3, Mělník – Odolena Voda 3:0, 3:0, Jenštejn – Mladá Boleslav B 0:3, 0:3, Brandýs n. L. – Lysá n. L. 3:0, 0:3.
1. Benátky n. J. B 10 9 1 29:9 19
2. Ml. Boleslav B 10 8 2 25:10 18
3. Lysá n. L. 10 8 2 25:11 18
4. Mělník 10 6 4 20:15 16
5. Brandýs n. L. 8 4 4 15:14 12
6. Odolena Voda 10 2 8 13:25 12
7. Jenštejn 10 1 9 6:27 11
8. Milovice 8 0 8 2:24 8
Skupina B
11. a 12. kolo: Poříčany – Kutná Hora 1:3, 0:3, Týnec n. S. – VK Nymburk 3:0, 3:0, Poděbrady – Kolín 3:1, 3:2, Zruč n. S. – Kostelní Lhota 3:0, 3:1.
13. a 14. kolo: Kolín – Zruč n. S. 1:3, 3:2, VK Nymburk – Poděbrady 0:3, 0:3, Kutná Hora – Týnec n. S. 3:1, 2:3, Vlašim – Poříčany 3:0, 3:1.
1. Kolín 14 9 5 32:21 23
2. Poděbrady 12 10 2 31:9 22
3. Kutná Hora 12 10 2 32:12 22
4. Zruč n. S. 12 7 5 28:20 19
5. Týnec n. S. 12 7 5 25:19 19
6. Vlašim 10 7 3 27:16 17
7. Poříčany 14 1 13 11:41 15
8. Kost. Lhota 12 2 10 8:33 14
9. VK Nymburk 10 1 9 5:29 11
Skupina C
9. a 10. kolo: Komárov – Dobříš 3:0, 3:1, Kladno – Loko Rakovník 1:3, 2:3, Hořovice – Beroun 3:0, 3:1, Roztoky – VK Rakovník B 1:3, 1:3.
1. Hořovice 10 9 1 27:8 19
2. Loko Rakovník 10 9 1 29:9 19
3. Komárov 10 6 4 23:16 16
4. VK Rakovník B 10 6 4 20:19 16
5. Beroun 10 5 5 17:20 15
6. Roztoky 10 4 6 16:21 14
7. Kladno 10 1 9 14:27 11
8. Dobříš 10 0 10 4:30 10

II. třída – ženy
Skupina A
11. a 12. kolo: Odolena Voda – Dobřichovice C 0:3, 0:3, Loko Nymburk – Mladá Boleslav 3:0, 3:2, Čelákovice – Roztoky B 0:3, 3:1, Neratovice B – Dobřichovice B 0:3, 3:2.
13. a 14. kolo: Roztoky B – Neratovice B 3:1, 3:1, Mladá Boleslav – Čelákovice 2:3, 3:2, Dobřichovice C – Loko Nymburk 3:2, 2:3, Roztoky A – Odolena Voda 3:0, 3:1. Předehrávka 17. a 18. kola: Dobřichovice C – Neratovice B 3:0, 3:1.
1. Dobřichovice C 14 10 4 36:20 24
2. Čelákovice 12 9 3 30:15 21
3. Roztoky 12 9 3 30:15 21
4. Roztoky B 14 7 7 24:27 21
5. Nymburk 12 9 3 29:14 19
6. Odolena Voda 14 5 9 21:28 19
7. Dobřichovice B 12 4 8 18:28 16
8. Neratovice B 14 2 12 9:39 16
9. Ml. Boleslav 12 3 9 20:31 15
Skupina B
11. a 12. kolo: Zdice B – Rakovník B 0:3, 0:3, Nové Strašecí – Beroun 1:3, 1:3, Komárov B – Zdice C 3:1, 3:0, Tuchlovice – Dobříš 3:1, 3:0, Nučice – Slaný 2:3, 0:3.
13. a 14. kolo: Slaný – Zdice B 3:0, 3:0, Dobříš – Nučice odložena na 5. 10., Zdice C – Tuchlovice 3:0, 3:0, Beroun – Komárov B 0:3, 0:3, Rakovník B – Nové Strašecí 3:1, 3:0.
1. VK Rakovník B 14 13 1 41:15 27
2. Komárov B 12 12 0 36:3 24
3. Slaný 14 9 5 31:22 23
4. Tuchlovice 12 10 2 30:11 22
5. Zdice C 14 8 6 30:22 22
6. Beroun 14 8 6 27:23 22
7. Nučice 12 4 8 21:25 16
8. N. Strašecí 14 1 13 12:41 15
9. Zdice B 14 0 14 1:42 14
10. Dobříš 12 1 11 10:35 13