Čelákovice – Holice 3:4

Úvod vyšel lépe domácím, kteří v sestavě Nesládek, Seidl přehráli soupeře ve třech setech 2:1. Po prohraném prvním setu 7:10, se karta otočila a ukončení obou zařídil Seidl po dobré přípravě s Nesládkem. Poté však čelákovičtí dorostenci postupně prohráli čtyři zápasy v řadě a bylo po naději na větší bodový zisk. Na 2:4 snížila opět dvojice Nesládek, Seidl, která ve dvou setech 10:8 a 10:9 přehrála soupeře 2:0. Třetí vítězství zařídila poslední dvojice Matura, Loffelmann, když ve třetím setu na devítkách soupeř smečoval do saka.

„Vyšla nám úvodní dvojka, ale to bylo dlouho z naší strany vše. Bod jsme zachraňovali až závěrečnými zápasy. Rozhodující byla asi naše prohra v první trojce, kdy jsme vyhráli lehce první set, ale již výkon nezopakovali v dalších dvou“, svěřil se se svými pocity kapitán Čelákovic Hejtík.

Pořadí zápasů: 1:0, 1:4, 3:4. Čelákovice: Loffelmann, Hejtík, Seidl, Matura, Nesládek, Jedlička, Růžička

Čelákovice B - Jizerní Vtelno 6:2

Velmi omlazený celek domácích podal kvalitní výkon a byť po úvodních dvojkách prohrával 0:2, dokázal otočit na konečných 6:2. Zřejmě rozhodujícím momentem byl singl a odvetná trojka. Nejdříve Flekač porazil v singlu Moce a poté trojice Hejtík, Lofflemann, Siedl a střídající Doucek ve třech setech přehrála soupeřovu formaci po setech 10:9, 8:10 a 10:7.

„Jak těžké utkání to bylo, svědčí šest třísetových zápasů, v nichž jsme čtyřikrát měli lepší koncovku,“ řekl po utkání vedoucí domácích Doucek.

Ilustrační foto
Křečkov byl ve dvou zápasech stoprocentní, nejlepší mušku mají Všechlapy