Čelákovice - Prostějov 5:5

A tým nenavázal na dopolední zápas B týmu a soupeři doslova daroval bod. Po úvodní prohře první dvojky dokázal však otočit na 2:1 po druhé dvojce a trojce. V těchto fázích zápasu soupeř jen dotahoval vždy jednobodový náskok domácích. Po prostřední části zápasu bylo skóre na ukazateli 3:3. V odvetných trojkách se domácím podařilo odskočit na 5:3. To nejdříve Holas, Flekač a Nesládek vyhráli oba sety shodně 10:6, když v druhém ukončoval Flekač smečí mezi zadáky. Druhá odvetná trojka Šafr, Nesládek, a Löffelmann v prvním setu otočila z 2:5 na 10:8, aby ve druhém na devítkách vytloukl Matura blok Pavelky. Dvojky však nebyly v režii domácích a obě skončily prohrou 1:2 respektive 0:2, a tak si hosté již smířeni s prohrou nakonec odvážejí bod.

„Soupeř si přijel pro bod, což se mu nakonec podařilo. My jsme si vybrali smolný den. Čtyři z pěti třísetových duelů skončilo naší prohrou. Hlavně ta první dvojka měla být dotažena do vítězného konce. Určitě jsme ale měli i štěstí v některých pasážích zápasu, takže s remízou musí být spokojeny obě strany,“ zhodnotil zápas vedoucí týmu Čelákovic Martin Flekač.

Sled zápasů: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3, 5:5. Čelákovice: Spilka, Flekač, Kolenský, Holas, Löffelmann, Čuřík, D. Matura, Seidl, Nesládek, Andris, Kalous, Šafr.

Čelákovice B - KOBEROVSKÁ SPORTOVNÍ 6:0

V prvním setu úvodní dvojky přišlo sice zaváhání a toho soupeř využil. Další dva však byly v režii domácích. Ve druhé dvojce se hrálo jednoznačně 2:0. Ukončoval Seidl kraťasem. Domácí pak vyhráli i obě trojky. Nejdříve Bareš, Čuřík a Kalous po setech 10:5 a 10:2 přehráli 2:0 soupeře a poté Seidl, Löffelmann a Frank ve třetím setu na devítkách skvělým blokem ukončoval Löffelmann. Ve vložené dvojce pak nově složená dvojice Frank, Čuřík předvedla několik skvělých zákroků včetně šlapaného šlajse Franka. Sety 10:5 a 10:7 tomu nasvědčují. Poslední bod přidal Kalous luxusním výkonem v singlu, když zakončil v druhém setu smečovaným servisem.

„Vyhráli jsme jednoznačně a ztratili jen dva sety a to je velmi dobré na úvod sezony. Byli jsme posíleni o Radka Franka a na celkové pohodě mužstva to bylo znát. Cením si, že kluci zvládli první dvojku, i když prohrávali 0:1. Vyrovnaná byla i druhá trojka, v níž jsme uplatnili větší zkušenost ve třetím setu,“ zhodnotil zápas kapitán Čelákovic Čenda Čuřík.

Sled zápasů: 6:0. Čelákovice B: Čuřík, Bareš, Löffelmann, Frank, Seidl, Kropelnický, Hnízdil, Kalous.