Čakovice – Čelákovice 6:4

Úvod vyšel hostujícímu mužstvu vskutku luxusně. Po úvodních dvojkách vedli čelákovičtí nohejbalisté dva nula, když o body se zasloužila dvojice Kolenský – Kaděra a Flekač – Kilík. Prvně jmenovaná dvojka ve dvou setech porazila Kalouse s Chadimem, když ve druhém Kolenský za stavu 9:9 ukončil kraťasem. V druhé dvojce v druhém setu domácí vzdorovali jen do stavu 4:4. Poté Kilík dvakrát úspěšným blokem zvýšil na 6:4 a nakonec si soupeř podřízl větev zkaženým servisem na 5:10.

Domácí však sérií tří výher v řadě zvrátili vývoj utkání ve svůj prospěch. V následujícím singlu to s Kolenským nevypadalo dobře, ale zabral ve druhém a třetím setu, ve kterém vedl již 8:5 a tento náskok udržel až do konečného stavu 10:8. V sedmém zápase pak viděli diváci strhující bitvu. V nejhezčím zápase se ve třech setech rozhodovalo až v samém závěru. V prvním setu na devítkách Kilík neprostřelil blok Kučery. To se mu povedlo ve druhém, kdy opět na devítkách vytloukl blok domácího hráče a ve třetím pak Chadim na smeči po saku dostal míč jen na svou polovinu. Zápas tak byl 3:4 ve prospěch Čelákovických. Domácí však dokonale otočili v posledních zápasech, ve kterých plně bodovali a zaslouženě si připsali první ligové body. Hostům v některých koncovkách setů chyběl kousek toho pověstného štěstí.

„Po vyhraných dvojkách, kterých jsme v Čakovicích za poslední dobu moc nevyhráli, to byl super začátek do zápasu. Bohužel pak přišla bída v podobě trojek. Rozhodovalo se v posledních dvojkách, kde byl klíčový moment, kdy Flekač s Kilíkem nedotáhli první set. Mohlo by to dopadnout úplně jinak,“ řekl po zápase kapitán Čelákovic Martin Flekač.

Sled zápasů: 0:2, 3:2, 3:4, 6:4. Čelákovice: Spilka, Flekač, Šafr, Kilík, Holas, Kolenský, Kaděra J., Bareš. Čakovice: Fík, Kalous J., Pachman, Kalous Z., Souček, Kučera, Chadim J., Chadim T. Rozhodčí: Kučera, Moc. Diváci: 175. Nejlepší hráč: Kaděra.