Čelákovice – Benešov 6:1

Před početnou diváckou kulisou se domácí předvedli v plném lesku a nechali zapomenout na nešťastnou prohru z úvodního kola soutěže.

Zdá se, že dvojky jim jdou k duhu a tak jako proti Čakovicím i zde zvládli první dvě a shodně je vyhráli 2:1 respektive 2:0. Soupeř sice snížil v první trojce, ale hned v následující přišlo zvýšení na 3:1. To Spilka, Šafr a Flekač ve dvou setech porazili Doubravu, Sehriga a Truce. V prvním setu ukončoval na devítkách Flekač z krátké nahrávky Šafra a v druhém na 10:8 kraťasem přes blok Doubravy Spilka. Další dvě hry byly zcela v režii domácích. Nejdříve ve vložence Spilka s Holasem po setech 10:8 a 10:7 nedali Nepodalovi se Sehrigem šanci a také v singlu neměl Kolenský vážného soupeře v podání Černoty. Sety 10:5 a 10:2 tomu jen nasvědčují. Tečku za celým zápasem pak udělala odvetná trojka Kilík, Kolenský, Holas. V nejhezčím zápase dne porazila Doubravu, Sehriga a Flakse 2:1. Po prohraném prvním setu 5:10, se dokázala vzchopit a 10:9 vyhrála druhý. Ve třetím za stavu 9:9 pak dokázal Kilík zablokovat Doubravu a zaslouženě připsal desátý bod.

„Plně jsme se rehabilitovali za nevydařený zápas s Čakovicemi. Opět nám vyšel úvod a v tomto trendu jsme pokračovali i v dalších zápasech. Musím vyzdvihnout hru odvetné trojky, která otočila nepříznivý stav a nakonec urvala šestý bod,“ řekl po vítězném zápase kapitán Čelákovic Martin Flekač.

Sled zápasů: 2:0, 2:1, 6:1 Čelákovice: Spilka, Flekač, Šafr, Kilík, Holas, Kolenský, J. Kaděra, Bareš, Doucek. Trenér: Doucek M. Šacung Benešov: Doubrava, Kalas, Řehák, Valtr, Truc, Flaks, Sehrig, Nepodal, Makara, Tůma, Černota. Rozhodčí: Sachl st., Chotovinský. Diváci: 200. Nejlepší hráč: Holas (Čelákovice).