Žatec – Čelákovice 2:6

První dvojice dostala v prvním setu výprask, poté zlepšila hru a ve třetím setu utekla v úvodu a vyhrála o dva míče. Druhá dvojice jednoznačně vyhrála nad domácími. První trojici pomohlo zranění Petra Víta v prvním setu. Poté urvali třetí set a vyhráli. Druhá trojice nenašla obranu na Pecinu, který používal blok a neustále vytloukal. Vloženka jednoznačně vyhrála. Singl hosté prohráli, Ondra Vít krásně přijímal a ve dvou setech porazil Kolenského. Odvetná trojice domácích zápas skrečovala pro zranění Brehma. Odvetná druhá trojice porazila Pecinu, který také už kulhal.

Po polovině soutěže jsou hosté na čtvrtém místě, tři body za Čakovicemi a bod před Karlovými Vary.

„Domácí byli značně oslabeni, chyběl Dráždil, v první trojce se zranil Petr Vít a k odvetné trojce nenastoupil Brehm, my jsme byli kompletní. Klíčovým momentem byla výhra první dvojice nad bratry Víty," okomentoval utkání kapitán Čelákovic Martin Flekač.

Sled zápasů: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:6. Spartak Čelákovice: Kolenský, J. Kaděra, Flekač, Doucek, Šafr, Holas, Kilík, Spilka. Žatec: Sýs, Zlatohlávek, Brehm, Petr Vít, Ondřej Vít, Pecina. Diváci: 70.

Čelákovice B – Č. Budějovice 6:0

„Po nepřesvědčivém výkonu z minulého zápasu jsme se chtěli na domácím kurtu rehabilitovat, což se nám podařilo. Soupeř byl snaživý, ale to bylo z jeho strany málo. Rozhodující byly naše výhry v úvodních dvojicích," řekl po utkání kapitán Čelákovic Luboš Choura.

Sled zápasů: 6:0. Spartak Čelákovice B: Choura, Šafr, Padělek, Holzman, Doucek, Souček, Bareš, Prel.