Čelákovice - Žatec 5:5

Nohejbal nemá logiku, jak řekl o fotbale trenér Bohemians Pospíchal. Posuďte sami. Čelákovice vedly 1:0, aby vzápětí prohrávaly 1:5 a nakonec srovnaly na 5:5. Obě mužstva měla několik možností k vítěznému míči. Tu největší měl snad O. Vít v odvetné dvojce, když za stavu 4:5 na zápasy na devítkách ve třetím setu trefil na útoku jen pásku saka. Obdobně tomu bylo i na straně domácích. V první trojce vedla sestava Flekač, Nesládek a Šafr ve třetím setu 9:7, aby nakonec prohrála 9:10 a zápas přenechala žateckým borcům. Napínavý byl také souboj v singlu. Proti Kolenskému nastoupil O. Vít. Michal začal ve velkém stylu a vedl úctyhodných 6:1 a set dotáhl na 10:6. Ve druhém a třetím však měl lepší koncovku Ondra a po setech dvakrát 9:10 zajistil hostům jistou plichtu. Stav byl totiž 1:5. Soustavným útokem a velkou trpělivostí pak postupně přidávali domácí body v obou odvetných trojkách, a když vyhrály i obě dvojky, patřil jim nakonec po právu zisk bodu. Z těchto konečných zápasů lze vyzdvihnout odvetnou trojku vedenou Nesládkem, v které ve třetím setu Flekač třikrát ukončoval kraťasem na hostujícího Sehriga a také poslední dvojka Spilka s Holasem ve třetím setu přehrála Mrákavu a Sehriga. V něm úřadoval Holas, jenž neuvěřitelně vyjížděl soupeřovy útoky, aby nakonec zakončil smečí na 10:7. Touto remízou si domácí upevnili čtvrtou příčku tabulky.

Z divizního fotbalového utkání Poříčany - Kutná Hora (4:0)
Kouč Šmejkal zažil obrovské lidské zklamání. Byla to kudla do zad, řekl

„Dvě rozdílné části utkání. V první polovině nás hosté přejeli, ve druhé za stavu 1:5 jsme se semkli a zahráli jsme dobrý zbytek utkání. Cením si, že jsme nesložili zbraně a za nepříznivého stavu jsme zvedli hlavu a dokázali remizovat. Nevyšla nám střední pasáž a první trojky a to rozhodlo o zisku jen jednoho bodu,“ zhodnotil zápas kapitán Čelákovic Martin Flekač.

Sled zápasů: 1:0, 1:5, 5:5. Čelákovice: Spilka, Flekač, Kolenský, Holas, Bareš, Šafr, Nesládek, Löffelmann, Čuřík, T. Matura, Seidl, Šlajs.