Za A tým Spartaku Čelákovice nastoupila sestava Flekač, Šafr, Nesládek a za B tým Hejtík, Bareš, Löffelmann a Seidl. Další čelákovičtí borci pak alternovali v dalších týmech a to jmenovitě: Holas ve Startu Praha B, Spilka v týmu Balaton a Čuřík v mužstvu Žatce. V základních skupinách se oběma týmům z Čelákovic nevedlo a do finálových bojů nezasáhly. Postup se nepodařil ani Holasovi se Startem Praha B. Zato Spilka v týmu Balaton a Čuřík hrající za Žatec mohli slavit postup z druhých míst svých skupin.

Ve finále pak oba zástupci Čelákovic se svými týmy svedli zajímavé zápasy. „Žatec sice skončil na páté příčce, ale Čuřík nezklamal a byl na bloku a přihrávce platným hráčem. Mužstvu Balaton pak postup do semifinále utekl jen o jeden bod, i když Martin Spilka jako druhý smečař dokázal svoji třídu a jeho smeče z levého kůlu přinášely nebezpečí pro soupeřovu obranu. Asi rozhodující bylo jejich zaváhání proti Karlovým Varům A, když v prvním setu vedli 9:7, ale set neuhráli. Na jejich úkor tak postoupily Čakovice B, které v posledním zápase musely uhrát remízu, což se jim proti Karlovým Varům A podařilo,“ uvedl po turnaji Petr Flekač z čelákovického oddílu.

Z hokejového utkání Krajské soutěže Nymburk - TNP Praha (5:2)
Hokejisty Nymburka srazila oslabení, soupeř dal tři góly z přesilovek

V semifinále pak porazily Čakovice B Start Praha A 2:0 a stejným poměrem přejely Modřice tým Karlových Varů A. Třetí místo si pojistil Start Praha A po výhře 2:0 nad Karlovými Vary A.

Ve finále obhájily své prvenství z minulého roku Modřice výhrou nad Čakovicemi B v poměru 2:0.

Semifinále

Start Praha A – Čakovice B 0:2
Karlovy Vary A – Modřice 0:2

O 3. místo

Start Praha A - Karlovy Vary A 2:0

Finále

Čakovice B – Modřice 0:2