V turnaji dvojic Nesládek s Löffelmanem vypadli ve čtvrtfinále, ale vše si vynahradili v trojkách, kdy k nim přibyl Seidl.

Ze skupiny šli z prvního místa, když lehce vyhráli nad Prahou Řeporyje. Druhý zápas proti Modřicím byl vyrovnanější, ale také ho zvládli. Ve čtvrtfinále šli na Stříbro, první set poměrně lehce vyhráli, ve druhém za stavu 4:2 Nesládek tvrdou smečí položil blokaře na zem když, ho trefil do hlavy a na třicet minut se muselo přerušit utkání, protože se čekalo na sanitku, aby hráče odvezla. Po půl hodině se pokračovalo, ale na Petra Nesládka dopadla vina a vůbec netrefoval kurt, a tak set prohráli 5:10. Ve třetím setu Stříbro vedlo 9:8 a bylo na útoku. Ale Petr Nesládek měl zavřeno a dvakrát soupeře zablokoval. V semifinále pak téměř hladce přejeli borce z Pekla.

Finále proti Holicím bylo vyrovnané v prvním setu, kdy čelákovičtí nohejbalisté byli stále o bodíček lepší, set nakonec skončil 10:9. Ve druhém jim dobře zafungovalo pole, jak Löffelmann, tak Seidl dobře chytali a Nesládek neskutečnými bombami úplně rozbil soupeřovu hru a set jasně vyhráli poměrem 10:5.

Konečné pořadí

1. Spartak Čelákovice (Petr Nesládek, Filip Seidl, Tomáš Löffelmann)
2. Sokol Holice (Dominik Veselý, Marek Vojtíšek, Vít Vohradník, Tomáš Sochůrek, Matěj Kubový)
3. MNK Modřice A (Tomáš Brenner, Michael Svoboda, David Dvořák)
4. TJ Peklo nad Zdobnicí (Josef Čižinský, Ondřej Fries, Adam Ferebauer, Lukáš Kotyza, Vojtěch Kopecký)