Čelákovice - Žatec 6:2

Hitparádu rozjela dvojice Flekač, Nesládek – 10:8 a 10:9. Druhý bod zařídila trojice Matura, Andris, Šafr – 10:4, 10:4. Třetí bod přidala v třísetovém zápase druhá trojice Flekač, Nesládek, Seidl - 10:8, 8:10, 10:6. Ve vložené dvojce v prvním setu na 10:7 ukončil Löffelmann patou a ve druhém na 10:7 zablokoval útok soupeře Kolenský. V třísetovém singlu nestačil Kolenský na O. Vita. Odvetné trojky byly zcela v režii domácích. Nejdříve Maturova formace přehrála sestavu vedenou O. Vítem 10:6 a 10:5. V prvním setu ukončoval Andris patou a ve druhém rozstřílel soupeře D. Matura svými klepáky. Stejným skórem završila své účinkování i druhá trojka, která upravila na konečných 6:2 a posunula tým v tabulce na pátou příčku.

„Rozhodující byla naše tříbodová šňůra a vedení 4:1. Cením si také obou závěrečných trojek, které přehrály bez větších problémů své soupeře,“ zhodnotil zápas trenér Čelákovic Martin Spilka.

Sled zápasů: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 6:2. Čelákovice: Sestava: Flekač, Kolenský, Löffelmann, Čuřík, D. Matura, Kalous, Seidl, Andris, Nesládek, Šafr.

Čelákovice B – TJ Dynamo České Budějovice 6:1

V první dvojce Čuřík s Kalousem rozebrali soupeře 10:4 a 10:5. V třísetové druhé dvojce Seidl s Löffelmannem vyhráli první set hladce 10:6, ukončil Seidl patou. Ve druhém těsně prohráli 9:10, ve třetím prohrávali 6:9, ale nakonec rozhodl na 10:9 Seidl smečí. Trojky vyzněly pro domácí, nejprve Kalous, Frank a Čuřík otočili z 0:1 na 2:1 a poté Bareš, Seidl a Löffelmann po setech dvakrát 10:8 navýšili na 4:0. V prvním setu zakončil Bareš smečí mezi zadáky a ve druhém Löffelmann patou. Bareš také rozhodl vloženou dvojku, kdy oba sety zakončil smečí na zadní lajnu, resp. úderem do odkryté části kurtu. Dobře mu sekundoval i Frank se svým skákaným kraťasem. Poslední bod zařídila odvetná trojka vedená Kalousem s Čuříkem a Frankem, první set 10:3 ukončil Čuřík kraťasem a druhý na 10:8 završil Kalous smečí na zadní lajnu.

„Tak jednoduché, jak ukazuje výsledek, to rozhodně nebylo. Tři zápasy byly třísetové, z nichž jsme dva zvládli v koncovkách. Soupeř se ještě vzchopil v singlu, ale konečná trojka byla naší jasnou záležitostí“ zhodnotil zápas kapitán Čelákovic Čenda Čuřík.

Sled zápasů: 5:0, 5:1, 6:1. Čelákovice B: Frank, Bareš, Löffelmann, Čuřík, T. Matura, Seidl, Kalous, Hejtík, Hnízdil.