Nohejbal

Krajský přebor
5. kolo: Šacung B – Hlavenec 6:0, Slaný – Mn. Hradiště 6:1, Dobříš – Úvaly 6:1, Církvice – Nymburk 6:3.
 1. Šacung B⋌ 5 5 0 0  30:5  10
 2. Slaný⋌ 5 3 2 0  28:14  8
 3. Dobříš ⋌5 2 2 1  24:20  6
 4. Mn. Hradiště⋌ 5 3 0 2  22:21  6
 5. Církvice ⋌5 2 1 2  20:20  5
 6. Úvaly⋌ 5 1 1 3  16:26  3
 7. Nymburk⋌ 5 1 0 4  13:26  2
 8. Hlavenec⋌ 5 0 0 5   9:30  0

Krajská soutěž
5. kolo: Osnice – Nové Strašecí 3:6, Přišímasy – Vavřinec 5:5, Čelákovice B – Milín 6:1, Vlašim/Votice – Neratovice nehlášeno.
 1. Čelákovice B⋌ 5 4 0 1  27:14  8
 2. Nové Strašecí ⋌5 4 0 1  28:18  8
 3. Přišimasy⋌ 5 3 1 1  26:16  7
 4. Vavřinec ⋌5 2 2 1  26:20  6
 5. Osnice ⋌5 2 1 2  24:21  5
 6. Neratovice ⋌5 1 2 2  23:22  4
 7. Milín ⋌5 1 0 4   8:26  2
 8. Vlašim/Votice ⋌5 0 0 5   5:30  0

Volejbal
Přebor II. třídy – ženy
Skupina A
27. a 28. kolo: Čelákovice – Dobřichovice B 3:2, 0:3, Nymburk – Roztoky B 3:0, 3:0, Odolena Voda – Ml. Boleslav 1:3, 0:3, Roztoky A – Dobřichovice C 0:3, 0:3.
 1. Nymburk ⋌24 21  3  65:15  43
 2. Dobřichovice C⋌ 24 17  7  62:31  41
 3. Roztoky A ⋌26 15  11 53:45  41
 4. Čelákovice ⋌24 14 10  47:41  38
 5. Roztoky B⋌ 26 12 14  43:53  38
 6. Ml. Boleslav ⋌24 13 11  53:46  37
 7. Dobřichovice B ⋌24  7 17  35:58 31
 8. Neratovice B ⋌24  6 18  24:61  30
 9. SPP v Odol Vodě ⋌24  5 19  26:58  29
Skupina B
27. a 28. kolo: Zdice B – Nučice 0:3, 0:3, Tuchlovice – Slaný 3:0, 3:2, Komárov B – Dobříš 1:3, 3:2, Nové Strašecí – Zdice C 1:3, 3:0.
 1. VK Rakovník B⋌ 28 25  3  81:30  53
 2. Komárov B ⋌28 23  5  77:27  51
 3. Tuchlovice ⋌28 21  7  66:32  49
 4. Slaný ⋌28 16 12  60:50  44
 5. Beroun⋌ 28 15 13  53:45  43
 6. Zdice C⋌ 28 14 14  55:51  42
 7. Nučice⋌ 28  9 19  39:61  37
 8. Dobříš⋌ 28  9 19  40:67  37
 9. Nové Strašecí⋌ 28  8 20  39:66  36
10. Zdice B⋌ 28  0 28   3:84  28

Přebor II. třídy – muži
Skupina A
21. a 22. kolo: Brandýs n. L. – Benátky n. J. B 0:3, 2:3, Jenštejn – Lysá n. L. 0:3 kont., 0:3 kont., Mělník – Ml. Boleslav B 3:0, 3:1, Milovice – Odolena Voda 3:1, 1:3.
 1. Benátky n. J. B ⋌20 19  1  59:15  39
 2. Lysá n. L.⋌ 22 15  7  51:30  37
 3. Mělník⋌ 20 16  4  50:22  36
 4. Brandýs n. L.⋌ 22 11 11  43:37  33
 5. Ml. Boleslav B⋌ 22 10 12  36:42  32
 6. Milovice ⋌22  5 17  21:54  27
 7. SPP v Odol. Vodě⋌ 20  6 14  32:46  26
 8. Jenštejn⋌ 20  2 18   9:55  14
Skupina B
25. a 26. kolo: VK Nymburk – Vlašim 2:3, 1:3, Kolín – Poříčany 3:0, 3:0, Kostelní Lhota – Týnec n. S. 0:3, 2:3, Zruč n. S. – Poděbrady 3:0, 3:0. 27. a 28. kolo: Poděbrady – Kostelní Lhota 3:1, 3:0, Týnec n. S. – Kolín 3:0, 1:3, Poříčany – VK Nymburk 0:3, 2:3, Vlašim – Kutná Hora 3:0, 3:0.
 1. Vlašim ⋌26 22  4  74:31  48
 2. Poděbrady⋌ 24 19  5  60:26  43
 3. Kolín⋌ 26 17  9  60:39  43
 4. Kutná Hora ⋌24 16  8  53:34  40
 5. Zruč n. S. ⋌24 15  9  53:37  39
 6.Týnec n. S. ⋌24 12 12  51:43  36
 7. Kost. Lhota ⋌26  5 21  24:69  31
 8. Poříčany ⋌26  3 23  22:75  29
 9. VK Nymburk ⋌24  3 21  23:66  27
Skupina C
21. a 22. kolo: Roztoky – Dobříš 3:1, 3:1, Hořovice – VK Rakovník B 3:0, 3:1, Kladno – Beroun 3:0, 3:0, Komárov – Loko Rakovník 0:3, 0:3.
 1. Loko Rakovník⋌ 22 19  3  59:16  41
 2. Hořovice ⋌22 17  5  54:26  39
 3. Roztoky⋌ 22 14  8  49:32  36
 4. Komárov⋌ 22 12 10  44:36  34
 5. VK Rakovník B ⋌22  9 13  33:51  31
 6. Kladno ⋌22  8 14  38:47  30
 7. Beroun⋌ 22  7 15  26:51  29
 8. Dobříš⋌ 22  2 20  17:61  2