Žatec – Čelákovice 4:6

V utkání dvou vedoucích týmů obou skupin byl k vidění jen průměrný výkon. Čelákovice již vedly 3:0, když postupně vyhrály obě úvodní dvojky (Doucek, Flekač a Spilka, Kolenský) a první trojku (Kolenský, Spilka, Kyliánek).

Poté přišla prohra v druhé trojce (Flekač, Doucek, Krčál), ale následná vložená dvojka (Kaiser, Kyliánek) přinesla vítězství a uklidňující čtvrtý bod. Slabší chvilku si vybraly Čelákovice v singlu (Kolenský) a další trojce (Flekač, Doucek, Krčál), což soupeř využil ke zkorigování výsledku na 3:4.

Závěrečný šestý bod udělala poslední dvojka (Doucek, Flekač), která svým luxusním výkonem zajistila, že oba body putují do Čelákovic. „Hráči podali jen průměrný výkon. Chtěl bych vyzdvihnout hru v poslední rozhodující dvojce, která nám zajistila oba body. Nyní bude pokračovat příprava na nadcházející play – off,“ zhodnotil vystoupení svěřenců vedoucí oddílu Martin Spilka.

 

V play – off, které začne 25. srpna, Spartak narazí na 4. tým skupiny A, Zruč – Senec.

Sled zápasů: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6.

Čelákovice: Kolenský, Doucek, Spilka, Flekač, Kyliánek, Kaiser, Krčál.

Pořadí skupiny A: 1. Žatec, 2. Bělá, 3. Přerov, 4. Zruč - Senec

Pořadí skupiny B: 1. Čelákovice, 2. Janovice, 3. Český Brod, 4. Pankrác.

TJ Spartak Čelákovice pořádá v pátek 6. července od 8.30 hodin na Městském stadiónu otevřený turnaj v nohejbale trojic. Zájemci se mohou přihlásit telefonicky na čísle: 608 747 096 u pana Štěpánka, nebo na e–mailové adrese: xflekacm@seznam.cz