„Určitě nejsme nespokojeni. Nečekali jsme, že se dostaneme tak vysoko. Když jsme sem jeli, tak jsme si ani moc nevěřili. Je pravda, že jsme trénovali, chodíme teď pořád kopat. S Martinem Spilkou jsme loni odehráli celou úspěšnou sezonu, jsme na sebe zvyklí a to nám asi dnes pomohlo,“ řekl čelákovický hráč Michal Kolenský.

On a jeho spoluhráč neměli příznivý los. „Neměli jsme v pavouku zase tak lehké soupeře, v osmifinále jsme zdolali Břve a ve čtvrtfinále Karlovy Vary. S Musilem a Kubátem to byl asi nejtěžší zápas. Sice jsme ostatní zápasy prohráli, ale opravdu jsme nečekali, že se tak daleko dostaneme,“ přiznal Kolenský, ale pak zalitoval, že nedošli ještě dál. „Samozřejmě, že když už jsme měli dva pokusy na medaili, tak jsme jí chtěli získat. Bohužel udělali jsme pár chyb v mezihře, nepřipravili jsme si to pořádně k zakončení. Útok jsme neměli špatný, ale zase jsme málo ve hře chytili,“ zhodnotil čelákovickou účast Kolenský.

Zápasy ve druhé polovině dne přinesly některá nepřesná rozhodnutí a následné četné diskuse s hráči a trenéry. Zejména dvojice z Janovic nad Úhlavou a Čelákovic mohou cítit z některých verdiktů arbitrů křivdu. „Zaznamenal jsem plno věcí, ale tohle je nohejbal a tak to bude stále stejné. Nebudu se k tomu vyjadřovat,“ řekl jindy sdílný čelákovický hráč a funkcionář Martin Spilka.