I. liga – muži

9. kolo: Sj. Český Brod – Janovice 2:6, Plzeň BH – Aš 6:2, Bělá – Přerov 4:6, Solidarita Praha – Vsetín 3:6.

 1. Vsetín ⋌9 6 3 0  51:25  15
 2. Janovice ⋌10 6 2 2  52:32  14
 3. Solidarita ⋌9 4 3 2  44:37  11
 4. Český Brod ⋌9 4 3 2  41:38  11
 5. Jiskra Aš⋌ 9 4 0 5  36:42   8
 6. Bělá⋌ 9 2 2 5  36:46   6
 7. Plzeň BH⋌ 9 2 1 6  32:44   5
 8. Přerov ⋌10 2 0 8  27:55   4

I. liga – ženy

6. kolo: Karlo Vary/Dvory – Český Brod 0:6, Vršovice II – So Břve 6:0, Brno – Nymburk 6:1, Čakovice – Solidarita 6:1.

 1. Český Brod ⋌6 6 0 0  36:5   12
 2. Brno ⋌6 5 1 0  35:7   11
 3. Vršovice II ⋌6 4 1 1  29:13   9
 4. Nymburk ⋌6 2 1 3  19:25   5
 5. Čakovice⋌ 6 2 0 4  16:26   4
 6. Solidarita⋌ 6 2 0 4  16:28   4
 7. Břve ⋌7 1 1 5  15:35   3
 8. K. Vary–Dvory⋌ 5 0 0 5   3:30   0

II. liga – muži

9. kolo: Bedřichov – Plazy 6:1, Modřice B – Žďár n. S. 6:3, Vsetín B – Kroměříž 6:0, Prostějov – Třebíč 5:5.

 1. Bedřichov ⋌9 7 0 2  48:28  14
 2. Prostějov ⋌9 5 2 2  46:39  12
 3. Modřice B ⋌9 5 1 3  44:35  11
 4. Žďár n. S.⋌ 9 4 2 3  41:35  10
 5. Plazy ⋌9 4 1 4  39:37   9
 6. Vsetín B⋌ 9 3 2 4  40:41   8
 7. Kroměříž⋌ 9 3 1 5  32:42   7
 8. Třebíč⋌ 9 0 1 8  20:53  1

II. liga – ženy

5. kolo: Máslovice – Český Brod B 0:5, OÁZA Praha – Útěchov Brno B 2:5.

 1. Český Brod B⋌ 6 5 0 1  27:9   10
 2. Brno B ⋌5 3 0 2  16:12   6
 3. Máslovice ⋌6 2 0 4  11:20   4
 4. OÁZA Praha⋌ 5 1 0 4   9:22   2

Krajský přebor

7. kolo: Hlavenec – Sokol Slaný 3:6, Mnichovo Hradiště – Církvice 3:6, MNK Dobříš – Šacung Benešov 1947 B 4:6, Nymburk – Úvaly 6:1.

 1. Šacung B⋌ 7 6 0 1  38:15  12
 2. Slaný ⋌7 5 2 0  40:19  12
 3. Církvice ⋌7 4 1 2  32:26   9
 4. Mn. Hradiště ⋌7 4 0 3  31.30   8
 5. Dobříš⋌ 7 2 2 3  31:32   6
 6. Nymburk⋌ 7 3 0 4  25:29   6
 7. Úvaly⋌ 7 1 1 5  20:38   3
 8. Hlavenec⋌ 7 0 0 7  14:42   0

Krajská soutěž

7. kolo: Přišímasy – Nové Strašecí 1:6, Vlašim/Votice – Osnice 3:6, Čelákovice BA – Vavřinec 4:6, Milín – Neratovice 6:3.

 1. Nové Strašecí ⋌7 6 0 1  40:20  12
 2. Čelákovice B⋌ 7 5 0 2  37:21  10
 3. Vavřinec ⋌7 4 2 1  38:24  10
 4. Osnice ⋌7 4 1 2  36:28   9
 5. Přišímasy⋌ 7 3 1 3  31:28   7
 6. Neratovice⋌ 7 1 2 4  27:34   4
 7. Milín⋌ 7 2 0 5  15:35   4
 8. Vlašim–Votice ⋌7 0 0 7   8:42   0