Suverénním způsobem došli k prvenství na nohejbalovém turnaji trojic na Jíváku u Loučeně borci Oázy Poděbrady (Geissler, Kreuz, Šťastný). Ti v Memoriálu Stanislava Khajla – Santy vyhráli všechny zápasy a šestý ročník turnaje s přehledem vyhráli.

Na Jíváku se o nejlepší umístění popralo třináct družstev, která byla rozdělena do dvou skupin, kde hrála systémem každý s každým. Nejlepší tři týmy z těchto skupin postoupily do finálové skupiny, ostatní, kromě úplně posledních Hasičů, hráli o cenu útěchy. V nadstavbových skupinách se týmům započítávaly výsledky ze základních skupin.

Pozdější vítěz Oáza byl nejlepší ve skupině A, kde za sebou nechal druhé Pokémony a třetí Zahradníky. Tyto trojice postoupili do finále. Ze skupiny B postoupil mezi nejlepších šest tým Dáša Veškrnová z prvního místa, ze druhého Svatá trojka a ze třetí pozice Šnýdři.

Ve skupině o sedmé až dvanácté místo byl nejlepší tým Borec nakonec, na osmé pozici skončila Venezuela, deváté byly Dvory. Na desáté pozici se umístil celek LDT, jedenáctá byla Lapela a dvanáctý DKV Praha. Hasiči už do těchto bojů nezasáhli.

Fe finálové skupině měla Oáza deset bodů a poměrem setů 10:2 jasně vyhrála. Na stříbrné pozici skončili Pokémoni (Očenášek, Očenášková, Polák), bronzová byla Dáša Veškrnová (Hurta, Červinka, Dbalý). Těsně pod medailovými příčkami skončila Svatá trojka, pátí byli Šnýdři a šestí Zahradníci.