Čelákovice B – Č. Budějovice 6:4

V úvodní dvojce Kozák se Štěpánkem vedli ve třetím setu již 8:5, ale nepřesným zakončováním Kozáka o tento luxusní náskok přišli a darovali první bod soupeři. Vše napravila druhá dvojka Doucek, Kačírek. A když první trojka domácích Mareček, Kozák, Štěpánek vyhrála ve dvou setech, byl stav rázem otočen na 2:1. Třetí bod přidala trojka Doucek, Kačírek, Šafr. Vložená dvojka nebyla silnou stránkou domácích, ale Mareček v singlu předvedl, jak se vybírá servis z voleje a zvýšil na 4:2. Hosté pak ve dvou duelech srovnali. Štěpánek s Kozákem v pravý čas zapomněli na výkon z prvního duelu a zodpovědnou hrou a častějším útokem Štěpánka z druhé vyhráli 2:1. Zlatou tečku udělala dvojka Doucek, Kačírek.

„Rozhodujícím momentem se mohlo ukázat naše zaváhání v první dvojce, stav 8:5 by se neměl ztratit, soupeř však dokázal skóre otočit a utkání vyhrát. Druhým rozhodujícím faktorem byla naše výhra v singlu a odskočení na 4:2. S výhrou jsem samozřejmě spokojen, méně však s některými fázemi zápasu,“ zhodnotil utkání trenér domácích Krčál.

Sled zápasů: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:4, 6:4. Čelákovice B: Kozák, Mareček, Doucek, Holzman, Choura, Kačírek, Šafr, Štěpánek, Šlajs.

Petr Flekač