Čakovice B – Čelákovice B 3:6

Impozantním začátkem vstoupili hosté do mistrovského zápasu v Čakovicích. Po úvodních dvojkách a první trojce vedli již 3:0 a tento úvod byl zřejmě rozhodující ve vývoji utkání.

Domácí však ještě nesložili zbraně. V třísetovém nerváku snížili po chybném servisu Marečka ve třetím setu za stavu 9:9 na 3:1. Rozhodujícím faktorem, jak se později ukázalo, byla výhra vložené dvojky Choura, Holzman, která přehrála svého soupeře 2:1 na sety a zvýšila tak stav utkání na 1:4 pro Čelákovice. Poté totiž domácí dvěma body v singlu a odvetné trojce snížili na rozdíl jediného bodu a schylovalo se k dramatu. Ale to by Čelákovice nesměly mít ve svých řadách Doucka. Nejdříve v trojce se Štěpánkem a Kačírkem zabodoval ve druhém setu nahozením Albrechta a poté se ve dvojce výborně doplňoval s Kačírkem a po setech 7:10 a 8:10 si tak mohli hosté připsat rozhodující šestý bod.

„Určitě je to pro nás cenné vítězství, ale nesmíme opomenout fakt, že soupeř nastoupil ve velmi omlazené sestavě s dorostenci a dokonce se zařazením žáka. Nicméně jsem rád, že se nám podařilo zlomit odpor soupeře jenž se dotáhl na rozdíl bodu,“ zhodnotil utkání šéf čelákovického klubu Martin Spilka.

Sled zápasů: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4, 3:6. Čelákovice: Kozák, Mareček, Doucek, Holzman, Choura, Kačírek, Šafr, Štěpánek.