Čelákovice A – Vsetín 6:3

Domácí v osvědčené sestavě se do svého protivníka pustili bez bázně a hany a hned v první dvojce se esem Kaděry ujali vedení 1:0. Soupeř pak dvěma body otočil na 1:2. Vyrovnání však přišlo v podání trojky Kaděra, Kolenský, Frank, kteří zabodovali proti Perunovi ve dvou setech 10:9 a 10:6. Jistota výhry vložené dvojky Vrtiška, Kolenský otočila stav na 3:2. A když Plachý v singlu pokořil Peruna ve třech setech 8:10, 10:7 a 10:8 začalo být o výsledku rozhodnuto. V odvetné trojce Plachý doslova kraloval a svými zatáčkami nedal soupeři šanci. Tečku za utkáním udělala dvojka Flekač, Kaděra, která po setech 10:4 a 10:5 vyprovodila soupeře z kurtu.

„Pro někoho se to zdá jako snadné vítězství, ale do zranění Peruna jsme se museli moc snažit na získání každého setu. Rozhodující byla vloženka a singl, tím jsme podložili naše vítězství,“ zhodnotil utkání šéf klubu Čelákovic Martin Spilka.

Sled zápasů: 1:0, 1:2, 5:2, 5:3, 6:3. Čelákovice: Spilka, Flekač, Kaděra, Kolenský, Plachý, Vrtiška, Frank. Vsetín: Gebel, Ifka, Gargulák, Zbožek, Vichtora, Novosad, Nezval, P. Perun.

Petr Flekač