Čakovice - Čelákovice 6:4

Oba týmy nastoupily v pozměněných sestavách, domácí bez Mrákavi a Čelákovicím v základní sestavě chyběl Vrtiška a Plašil.

Zápas se nevyvíjel pro Čelákovice příliš dobře. Nejdříve Kolenský s Mocem podlehli Ungermanovi s Cibulkou ve dvou setech 10:8 a 10:7 a to vedli v druhém setu postupně 1:3 a 3:5, poté ve třech setech podlehla i druhá dvojka Flekač, Kaděra proti Pachmanovi s Kurkou 10:9, 9:10 a 10:7.

Vyrovnání hostů přišlo v následujících trojkách. Flekač s Kaděrou a Šafrem porazili Cibulku, Hofmana a J. Suchého ve dvou setech 6:10 a 8:10. Oba smečaři těžili z dobré nahrávky mladého Šafra, a když Flekač výborně zahrál v poli, Kaděra na smeči, mohli se hosté radovat z prvního bodu.

Druhý bod přidala trojka vedená Spilkou s nahrávačem Frankem a druhým smečařem Kolenským. Po setech 9:10 a 6:10 porazila Ungermana, Suchého J. a Pachmana a srovnala stav utkání na 2:2.

Bohužel na vítězné vlně se nenesla v pořadí třetí, vložená dvojka hostů. To Šafr, Spilka a střídající Frank nedokázali porazit Pachmana a J. Suchého i přesto, že v druhém setu otočili stav ze 7:5 na 7:9. Frankovi se však nepodařilo třikrát na útoku zakončit a daroval tak bod domácím.

O srovnání skóre se v singlu postaral Kolenský, který lehce porazil Pachmana 3:10 a 7:10.

Čelákovice se dostaly dokonce do vedení v odvetné trojce po vydařené patě Spilky. Ovšem sérií tří proher v řadě všechno předešlé snažení přišlo vniveč a Čelákovicím nakonec zbyly jen oči pro pláč.

„V značně pozměněné sestavě jsme střídali dobré momenty s propadákem. Varujícím je prohra v pěti dvojkách, a když se k tomu přidala i prohra v trojce bylo vymalováno,“zhodnotil utkání šéf Čelákovic Martin Spilka.

Sled zápasů: 2:0, 2:2, 3:2, 3:4, 6:4. Čelákovice: Šafr, Bareš, Kaděra, Kolenský, Spilka, Frank, Flekač, Moc, Doucek.