V Libici chtějí mladé fotbalisty

Fotbalový klub Libice nad Cidlinou pořádá nábor dětí do fotbalové akademie pro ročníky 2003 až 2008. Je to na hřišti v Libici nad Cidlinou v sobotu 14. září od 13 hodin.

Karatisté přijmou nové členy

Karatistický klub Karate Do – Sokol Nymburk pořádá nábor nových členů. Ten bude probíhat do konce září každé úterý a čtvrtek v nymburské sokolovně od 10. září vždy v 18.30 hodin. Kontakt: trenér Dvořák (5. Dan) –  telefonní číslo  602 541 333, nebo e-mail: dvorak@karate-nymburk.cz.

Chcete hrát hokej? Máte možnost

Hokejový tým HC Budoci Poděbrady hledá posily pro nadcházející sezonu Poděbradského poháru, který má start naplánovaný na první polovinu října. Hlásit se mohou jak jednotlivci, tak i celé formace (útok, obrana). Do konce roku se bude soutěž odehrávat na stadionu v Nymburce. „Od nového roku se přemístíme na zbrusu nový stadion do Poděbrad. Přihlaste se a pojďte pomoct dostat HC Buldoky na přední příčky soutěže Poděbradského poháru," láká nové hráče do svého mužstva Luboš Jelínek. Přihlášky a informace na telefonním čísle Luboše Jelínka 602 657 084.

Můžete mít doma malého tenistu

Tenisový klub LTC Poděbrady pořádá nábor dětí do tenisové přípravky od pěti let ve dnech 16. a 17. září vždy od 16 a 17 hodin. Bližší informace podá šéftrenér mládeže Michael Vrbenský na e-mailu: vrbenskymichael@seznam.cz, nebo na telefonním čísle 777 610 564.