Turnaj byl pro všechna družstva náročný, když musela odehrát hned osm utkání, tedy vždy s každým soupeřem vzájemný zápas. „Nutno konstatovat, že všechna utkání měla obrovský náboj a vždy bylo vidět obrovské zaujetí dětí pro hru, z čehož měli organizátoři velkou radost,“ pochvaloval si trenér poděbradského oddílu Tomáš Vejvar.

Domácí družstva byla rozdělena na první tým dívčí, který pod vedením trenérky Hany Vejvarové předváděl po celý turnaj opravdu pohlednou házenou plnou pěkných, přihrávek přesných střel a zápas od zápasu se lepšil také v obranné fázi. To druhý tým, který byl složen dívek a chlapců klubu Házená Poděbrady, většiny ještě z kategorie přípravky, si turnaj vyloženě užil, když svým výkonem musel nadchnout nejen přítomné fanoušky, ale také domácího trenéra Tomáše Vejvara. Třetí tým pod vedením trenéra Bohumila Synka byl tvořen již zkušenými chlapci kategorie minižáků. Ten díky svým fyzickým dispozicím a větším herním zkušenostem předváděl velice podařené akce a to jak útoku, tak obraně a ve své hře již ukázal velice dobré předpoklady přechodu od miniházené k opravdové házené 6+1, kterou v jarní sezoně již plně vyzkouší.

Na konci turnaje byly všechny zúčastněné týmy odměněny za předvedené výkony sladkou odměnou.

„Velké poděkování patří také chlapcům z družstva mladšího žactva, Filipu Urbánkovi, Šimonovi Škochovi, Sébovi Martincovi, Ondrovi Benešovi a Matějovi Benešovi, kteří se opět skvěle zhostili pozice rozhodčích a celý turnaj tak mohl bez problémů proběhnout,“ uvedl Vejvar.

Házená Poděbrady 1: Eliška Teperová, Andrea Brožová, Lucie Brožová, Nikola Festová, Anna Mrázová, Alžběta Mrázová

Házená Poděbrady 2: Anežka Černá, Rozárka Černá, Nicol Beranová, Šimon Cícha, Ondřej Škopek, Adam Pošík, Ondřej Víša

Házená Poděbrady 3: Mikuláš Beran, Vladimír Obrazcov, Adam Bradna, Jakub Bradna, Sunny Molhanec