V kategorii mužů si nejlépe v libovolné malorážce 60 ran v leže vedl Josef Karel z SSK LOYD Jablonec n. N., který zvítězil nástřelem 591 bodů před svým stájovým kolegou Miroslavem Klimánkem a Milanem Stránským z SSK Dvory. Skvěle si vedla i domácí Marie Jechová, která obsadila po součtu obou disciplín druhé místo za Danielou Kožurikovou z SSK V Chaloupkách  Praha 9, která výsledkem 1147 (581 a 566 bodů) bodů celkově zvítězila.

Mezi dorostenci se neztratil domácí Michal Navrátil, který uspokojivým výsledkem vleže a osobním rekordem v třípolohovém standardu obsadil mezi dorostenci celkově druhé místo. Těsně za stupni vítězů se umístil na čtvrtém místě Jaroslav Doležal.

V kategorii žen a juniorek se na páté místo prostřílela Anna Ryglová.  Tolik se už nedařilo dalším domácím závodníkům Danielu Vondráčkovi, Martinu Rysovi a Zuzaně Hliněné.

„Soutěž byla jednou z posledních prověrek výkonnosti před nadcházejícím Mistrovstvím ČR ve sportovní střelbě, které se bude konat koncem září v Plzni. Všem sportovcům a jejich trenérům přejeme co nejlepší výsledky,"  uvedl Vlastimil Smíšek z poděbradského oddílu. „Velké poděkování patří našim partnerům a dalším příznivcům a přátelům sportovní střelby, kteří se nemalou měrou podíleli na přípravě a uspořádání této již tradiční soutěže," dodal Smíšek.