Peklo nad Zdobnicí - Čelákovice 3:4

Úvod obstarala dvojice Mlejnek a V. Kalous. V třísetové řežbě nakonec posledním možným míčem strhla vedení na svou stranu. Tři sety odehrála také druhá dvojice T. Matura a Seidl. Po setech 9:10, 10:5 a 6:10 zvýšili na 0:2. V první trojce se vůbec nenatrápili T. Matura, Seidl a V. Kalous. Již první set ukázal jejich nadvládu – 1:10. A také ve druhém si udrželi od soupeře odstup a set vyhráli 7:10. V singlu roste v čelákovickém týmu nový Kolenský. To si totiž T. Matura hravě poradil s domácím Ferebauerem po setech dvakrát 7:10. Na další body již nedosáhla odvetná trojka a obě dvojky.

„Nástup byl z naší strany skvělý a po vedení o čtyři body jsme si asi mysleli, že se nemůže nic stát. Soupeř nás však troch vyléčil z naší bohorovnosti. Nicméně dva body jsou pro nás velmi cenné,“ zhodnotil zápas kapitán Čelákovic Filip Seidl.

Sled zápasů: 0:4, 3:4. Čelákovice: Seidl, T. Matura, Zapletal, Mlejnek, V. Kalous, Strcula.