Na tuto show přijali pozvání hvězdy jako zpěvák Daniel Landa a boxerský šampion Ondřej Pála. Tento ročník byl opět o level výše a o to se postarali nejen hvězdní hosté ale hlavně paraboxeři, kteří v Poděbradech trénují.
V průběhu večera probíhala spousta přidružených vystoupení, která okořenila celý galavečer. Začátek otevřely krásné tanečnice ze skupiny Promo Dance a hned po nich vystrčili drápky malí boxeři z domácího klubu a předvedli svoji show. Dále byla k vidění ukázka Krav Magy a gladiátorská show.
Velké plus byla dražba, o kterou se moderátorsky skvěle postaral Matouš Rajmont a vybralo se neskutečných třicet šest tisíc ve prospěch sdružení Respondeo. Další nadace, které byly přítomny, byly například Attigente či Šance onkoláčkům. „Děkujeme divákům za podporu a pomoc potřebným a velmi si toho ceníme," řekl Daniel Vencl.
A pak už přišly na řadu souboje v ringu.
Zapas číslo 1.: Dan Antoš – Aleš Včeliš (amatéři)
Zápas, který otevřel dvanáctizápasový maraton. Domácí Dan Antoš si s přehledem poradil s velmi silným Alešem Včelišem. Trutnovský borec se snažil tlačit, ale nedokázal přeboxovat zkušeného poděbradského boxera. Vítězství 3:0 na body byl tedy pro rozhodčí jasný výsledek WP.
Zápas číslo 2.: Lukáš Horáček – Jiří Bohmert (amatéři)
Mladý boxer z Jaroměře byl velmi pohyblivý, ale poděbradský Horáček 2 – 0 – 0 0KO jeho slabinu ve druhém kole našel a skvěle zasahoval hlavu soupeře ze zadní ruky. Pár přesných úderů a soupeři se „otevřelo" obočí, kvůli kterému byl zápas ke konci třetího kola ukončen. Výhra Horáčka.
Zápas číslo 3.: Jan Slavíček – Vojtěch Samek (exhibice – amatéři)
Jan Slavíček se velmi tvrdě připravoval a plán na Samka, se kterým se poděbradský oddíl již dvakrát setkal, byl jasný. Ustupovat do stran a zasahovat direkty hlavu. Borec z Jaroměře se ale ukázal v daleko jiném světle a svůj kryt zásadně změnil. To se ukázalo jako velká překážka a Honza si s tím nedokázal poradit.
Zápas číslo 4.: Petr Agha – Roman Májek (amatéři)
Každý chvilku, tahá pilku. I tak by se dal nazvat tento zápas. Májek začal velmi dobře a první kolo šlo za ním. Domácí Agha se začal hýbat až v kole druhém a skóre vyrovnal. Ve třetím a závěrečném kole se všichni rozhodčí shodli a přiklonili na stranu poděbradského borce a zápas skončil výhrou na body pro Petra.
Zápas číslo 5.: Jiří Vosecký – Vilda Farkač (exhibice – amatéři)
Tento souboj (spolu s dalšími třemi) zhodnotil Vencl velmi kladně a tleskal velkému výkonu oběma borcům. Domácí Vosecký se postavil velmi zkušenému Farkačovi a byla z toho pořádná mela. Zkušenější soupeř po několika letech velmi zapracoval na fyzičce a hodně shodil na váze. Tím zrychlil údery a měl vždy o jeden bodík za kolo lepší bilanci. Rychlejší údery ale nebyly žádnou překážkou domácímu borci v tlaku a pohybu vpřed. Jirka šel za soupeřem jako pitbull a do poslední chvíle se předpokládal nerozhodný výsledek. Po vyhlášení rozhodčím ale prohra na body poděbradského borce.
Zápas číslo 6.: Zdeněk Krupička – Jan Vohnout (parabox – exhibice)
Zdeněk se na tento souboj tvrdě připravoval. Osud tomuto zápasu ale nepřál a z důvodu Honzovy nemoci byl pouze vyhlášen kontumační výsledek ve prospěch Zdeňka Krupičky.
Zápas číslo 7.: Zdeněk Šafránek – Jan Matoušek (parabox)
Zápas o pás, který byl velkým tahákem pro návštěvníky, naplnil očekávání a kluci svedli velikou a tvrdou bitvu. Jako host se představil výborný boxer Honza Matoušek, který za sebou již měl jedno vítězné utkání. Domácí Zdeněk Šafránek dal do přípravy vše a i přes zdravotní komplikace se velmi dobře připravil a nad svým hokejovým kamarádem zvítězil a získal pás webového magazínu Proboxing. Výsledek tedy – výhra na body pro domácího borce.
Zápas číslo 8.: Josef Horáček – Roman Hořejší (MEB)
Další očekávaný zápas, tentokrát boxerů z manažerské extraligy boxu, měl v očích soupeřů lesk v podobě možnosti získání pásu MEB. Bylo dohodnuto, že vítěz tohoto utkání bude mít možnost bojovat o titul v těžké váze 15. března v Praze. Oba borci předvedli životní výkony, ale ač se Roman Hořejší připravil sebe lépe, tak na domácího Horáčka nestačil a zápas skončil vítězstvím domácího borce.
Zápas číslo 9.: Petr Spilka – Aleš Brusnický (exhibice – amatéři)
Divácky sledovaný souboj, i tak se dá nazvat toto utkání. Aleš Brusnický si sebou z Jaroměře přivezl okolo padesáti fandících diváků a ti ho hnali dopředu. Dobře připravený domácí borec nastoupil do zápasu jako bouře a tlačil soupeře před sebou. Ten se ale nelekl a na konci prvního kola zasáhl přesně na pravé ucho, což s Petrem zamávalo. K tomu se po srážce ve druhém kole přidalo silné krvácení ze zadu na hlavě a zápas musel být ukončen. Vyhrál tedy boxer z Jaroměře.
Zápas číslo 10.: Richard Valter – Petr Giňa (profesionální box)
Další ze zápasů o pás Proboxing. Boxeři se ukázali jako neunavitelné stroje a celých šest kol se bili jako o život. Na konci zápasu se výsledek ukázal jako nerozhodný a bylo přidáno ještě jedno rozhodující kolo, ze kterého vyšel vítězně Richard Walter a pás skončil v jeho rohu. Nutno ale vyzdvihnout výkon české jedničky Petra Gini, který se bil jak lev.
Zápas číslo 11.: Jakub Synek – Michal Kulhánek
Zkušený Jakub Synek, který přestoupil do křížové profesionální váhy, si to rozdal s obrovským Kulhánkem z Hradce, který se ukázal jako velmi odolný a i přes své krvácení z nosu zápas dokončil. Na Jakuba ale nestačil a ten se radoval ze zasloužené výhry na body. Kluci svedli líbivý souboj a sklidili zasloužený potlesk.
Zápas číslo 12.: Daniel Vencl – Ludvík Giňa
Závěrečný a očekávaný souboj splnil očekávání pouze výsledkem. Daniel Vencl ukončil po dvou počítáních v prvním kole ranami na žebra soupeře zápas a vyhrál KO. Zkušenější soupeř Ludvík Giňa se zalekl již po první ráně na hlavu a stáhl se do krytu. Po minimální snaze zasahovat domácího borce se dvakrát odporoučel k zemi a zápas prohrál. Vítězství tedy na straně domácího borce a organizátora celého Galavečera Daniela Vencla.