Skvělých výsledků dosáhlo hned několik nymburských závodníků, z nichž se nejlépe prezentoval Martin Fuksa, který s přehledem zvítězil v obou svých kategoriích, jak na C1 1000 metrů, tak na C1 200 metrů a zajistil si start na Světovém poháru v Račicích, kde bude startovat na tratích C1 1000 metrů a C1 500 metrů.

Dalším vítězným závodníkem byl Jiří Kraft, který se svým parťákem Tarkuličem zvítězil v závodě K2 200 metrů, čímž se nominoval do Račic i on.

Dalšími závodníky, kteří se nominovali byli Vojtěch Ruso a Dan Drahokoupil, kteří byli na obě tratě C2 1000 metrů a 200 metrů nejlepšími závodníky do třiadvacet let. Dan Drahokoupil bude na Světovém poháru startovat ještě v kategorii C1 200 metrů. Skvělou tečkou za zdařilým nominačním závodem byl závod C1 5000 metrů, kde Vojtěch Ruso skončil po bojovném výkonu na velmi pěkném třetím místě.

„V testovacích závodech juniorů skončil celkově kanoista Karel Palma na třetím místě a Vilma Nedbalová skončila jednou třetí a jednou druhá ve své kategorii," přidala další úspěchy nymburských závodníků na račickém kanálu Zdeňka Kotrmanová z oddílu Lokomotiva Nymburk.