V prvním utkání se domácí utkali s družstvem AutoŠkody Mladá Boleslav, které bylo zejména v prvním poločase velice vyrovnané, Poděbrady ve druhém poločase zabojovaly a zlepšily se zejména v útočné fázi. Střelecky se dokázalo prosadit sedm poděbradských chlapců, přičemž Saša Evpak se z pozice pivota dokázal prosadit šestkrát. První utkání tak vyznělo pro poděbradské žáky v poměru 15:10.

Ve druhém utkání s družstvem Jiskra Zruč měli Poděbradští proti sobě o dost zkušenější tým, nicméně zejména domácím hráčům, kteří již pravidelně hrají v kategorii starších žáků, chyběl velice důležitý pohyb a větší důraz bez kterých „velká“ házená hrát nejde. To se projevilo v průběhu celého utkání, ale určitě platí, že jenom utkání proti lepším družstvům může všechny hráče postupně herně posouvat. V tomto utkání se dokázali prosadit zejména velice dobře pohybově vybavení Kristian Macan a Štěpán Cícha, kteří jediní dokázali držet krok s rychlonohými zručskými hráči. Druhé utkání nakonec ovládlo zručské družstvo jasně v poměru 30:8.

Ve třetím utkání se dokázali poděbradští házenkáři přece jen více prosadit na obou polovinách hřiště, čemuž pomohli také oba brankáři Adam Bradna a Miroslav Braňka, když oba měli shodně sedm zákroků. Poděbrady podruhé na turnaji zvítězily a to nad Sokolem Úvaly B 15:7.

V posledním utkání turnaje na poděbradské mladší žáky čekal tým LIONS Hostivice. Celému útoku dělala velký problém vysunutá a velmi těsná obrana soupeře. Dále se již také projevila únava a slabší soustředěnost hráčů v tomto dlouhém turnaji. Utkání skočilo v poměru 22:8 ve prospěch LIONS.