Trenér Michal Doucek nominoval tuto sestavu: Lukáš Tolar a Filip Hokr (SK Liapor Karlovy Vary z.s.), Daniel Matura, Filip Seidl a Petr Nesládek (TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice, z.s.), Marek Vojtíšek a Ondřej Fries (Tělocvičná jednota Sokol Holice) a Michael Svoboda (Městský nohejbalový klub Modřice, z.s.).

V základních skupinách si vedly všechny české formace na výbornou a bez ztráty setu postoupily z prvních pozic přímo do semifinále. V něm postupně vyhrála ČR nad Francií v singlu 2:0, ve dvojkách pokořila Slovensko rovněž 2:0 a také ve trojkách dokázala postoupit po výsledku 2:0 přes Irák.

Ve finále pak český nároďák také neokusil hořkost porážky a postupně vyhrál singl 2:1 nad Slovenskem, 2:0 ve dvojkách nad Irákem a 2:0 v královské disciplíně nad Slovenskem.

Z fotbalového utkání I.B třídy  Pátek - Rožďalovice (3:3)
I.B třída: Dvě okresní derby skončila plichtou, ve třetím Jíkev udolala Semice

Čelákovičtí junioři byli trenérem Douckem nominováni do trojek a po vydařeném vystoupení si tak mohli přivézt zlaté medaile. Navíc Michal Doucek jako trenér získal tři zlaté medaile a s celkovým počtem patnáct je rekordmanem v trenérské juniorské reprezentaci.

Česká juniorka se po tomto hattricku stala také nejúspěšnějším týmem. Druhé je Slovensko se dvěma stříbrnými a jednou bronzovou medailí, následuje překvapivě Irák s jedním stříbrem a jedním bronzem a čtvrtou příčku obsadilo Maďarsko s jedním bronzem.

Pořadí dle medailí

1. ČR – 3 x zlato
2. Slovensko – 2 x stříbro, 1 x bronz
3. Irák – 1 x stříbro, 1 x bronz
4. Maďarsko – 1 x bronz