V prvním utkání turnaje se Poděbradští utkali s družstvem Úvaly C, které bylo zejména v prvním poločase lepší jak v obranné, tak útočné fázi hry. Nicméně mladší žáci Poděbrad ve druhém poločase zabojovali a hru zcela vyrovnali. První utkání tak vyznělo pro Úvaly v poměru 25:12.

Ve druhém utkání s Jiskrou Zruč nad Sázavou poděbradští mladší žáci ze sebe oklepali tradiční nervozitu z prvního zápasu a hned od úvodu to bylo vidět zejména na jejich útočné polovině. Po první poločase tým vedl o čtyři branky. Ve druhém poločase dal trenér větší prostor ve hře nejmladším členům kádru a hra se již vyrovnala. Konečný výsledek utkání i přes zlepšený výkon Poděbradských skončil 15:16 ve prospěch mladíků ze Zruče.

Až ve třetím utkání na turnaji se dokázali poděbradští házenkáři přece jen více prosadit na obou polovinách hřiště, čemuž pomohl také brankař Adam Bradna hned čtrnácti zákroky. Naopak v útoku se dokázalo prosadit hned šest hráčů, když za zmínku stojí sedm přesných zásahů Mikuláše Berana. Díky tomu dokázali Poděbradští poprvé na turnaji zvítězili a to nad domácí Mladou Boleslaví 15:12.

V posledním utkání turnaje na poděbradské mladší žáky čekal asi nejtěžší soupeř a sice A tým Sokola Úvaly. V brance pro toto utkání dostal příležitost Matěj Beneš a předvedl hned čtrnáct zákroků. V útoku však celému týmu dělala velký problém vysunutá a velmi těsná obrana soupeře. Nicméně pro Poděbradské to bylo velmi důležité utkání pro jejich postupný herních růst.

„Všechny zápasy lze opět hodnotit pouze pozitivně, vzhledem postupnému hernímu růstu a získávání zápasových zkušeností a také týmovému a kamarádskému přístupu celého poděbradského družstva,“ řekl Tomáš Vejvar, kouč poděbradského oddílu.